You are here: Home Fórum Web Prvovýstupy
Document Actions

Prvovýstupy

Up to Web
  • Prvovýstupy

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at prosinec 13. 2007

Ptám se, zda by nebylo vhodné rozšířit náš web o kolonku "Prvovýstupy".  Dost lidí má nějaký za sebou, ať již z dřívějška nebo z novověku. Určitě by bylo dobré mít zde k nahlédnutí kdo,kde, co a za kolik(případně i fotku). Už jenom proto, abychom si to mi, ostatní členi, mohli najít a přelézt. Stává se mi, že jméno, které bylo nebo je zapsáno jako člen HORCE, objevuji v průvodcích náhodou. A je škoda o těchto "zářezech" nevědět.  Howg.  Náčelník.

• Re: Prvovýstupy

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at prosinec 13. 2007

Hola, náčelníku!

Díky za námět. Jsem rád, že jsi se ozval. Zpětná vazba od uživatelů webu mě utvrzuje v tom, že má smysl na něm dál pracovat.

Souhlasím, že by bylo dobré evidovat zde prvovýstupy členů našeho oddílu. Myslel jsem na to už před rokem a mám to na spodní příčce svého úkolníčku. Nedával jsem tomu velkou váhu, protože práce na webu bere čas a tak se věnuju jenom věcem, u nichž je pravděpodobné, že je lidi budou používat.

Pročež se ptám: co vy ostatní — zapíšete si a budete i v budoucnu zapisovat na náš web svoje prvovýstupy, když zde na to udělám evidenci?

Rosťa

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at prosinec 17. 2007

Samozřejmě sem pro. Tot další věc k dobru . Moc sem toho sám neudělal , ale na pár prvovýstupech sem se podílel  , či aspoň je fotil....   tak, že já pokud budu moc co zde zveřejnit, tak to rád udělám... Rastič.

Posted by Zdeněk „Lahváč“ Lahovský at leden 07. 2008
      Jsem taky pro, leč i já zde spíš uvedu několik prvovýlezů typu "výlez ze spacáku kolem poledne" nebo "přelez do spacáku kamaráda, co se šel jen vymočit"... Takže ANO, chceme to :o) Lahváč

Posted by Josef Novotný at duben 30. 2010

Tuto myšlénku je třeba oprášit! Minimálně o záložku odkud stahovat průvodčíky na Kreutzberk a teď už i Ant Klettengarten atd.