You are here: Home Fórum Vzkazy Nový průvodce po zatím neznámé oblasti
Document Actions

Nový průvodce po zatím neznámé oblasti

Up to Vzkazy
  • Nový průvodce po zatím neznámé oblasti

Posted by Aleš "Ali" Podivínský at duben 29. 2010

Všem zainteresovaným dávám tímto vědět, že průvodce po nové (zatím tajné, ale brzy odtajněné) oblasti je nyní ve finální podobě. Proto máte poslední možnost do pondělí vznést k jeho obsahu i formě své připomínky. Vyvoleným je k prohlédnutí zde.

Pozor, soubor lze otevřít pouze po zadání hesla. To zdělím na vyžádání e-mailem: ales.podivinsky(uzenac)livepla.net

• Re: Nový průvodce po zatím neznámé oblasti

Posted by Josef Novotný at duben 30. 2010

Vím, jak jste se tam všichni nadřeli. Myslím, že by jste měli napsat v dostatečném předstihu (ihned) kraťoučkou pozvánku na EC, aby na otevření bylo lidu adekvátně vaší práci.

Posted by Aleš "Ali" Podivínský at duben 30. 2010

Otvíračku organizuje Zelinář s Dědkem. Vím, že určitě plánují nějakou upoutávku na Papoušových stránkách. Jaký je zbytek "mediálního plánu" netuším.

Mezitím jsem to taky našel, odkaz je i v diskuzi zde:

http://cs.euroclimbing.com/?p=10098

ale u Papouše je to jen upoutávka. Měl jsem na mysli článeček s fotkou, jako je tento. Eto vaše děélo.

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at duben 30. 2010

Zelinář v tomto spolupracuje s Papoušem , který má výhradní právo mít info exkluziv na svém webu a zřejmě dá do kupy nějaký článek včetně fotek.Papouš+EC = ve hvězdách...  proto... To.Tiše čekejme. Na článek nespěchejme..

Právě, že o čas jde, pokud chceš lidi pozvat. Pokud je zajištěna účast jinou formou a Papouš udělá report z akce, nic proti tomu. Jen bych chtěl na horce.cz taky aspoň fotky a odkaz na ztažení průvodčíka.

Po akci asi budou fotky i report. Ale to jak bude vypadat otvíračka, kdo a jak bude pozván, to mají pod kontrolou víše zmínění lidé.

Pardón, samozřejmě výše :D Omlouvám se za tak nepěknou hrubku. Dnes jsme zjistili, že má Šimon nešťovice, tak řeším spoustu věcí a jsem trochu roztržitý.

Eto děélo Papouše, jenž je mediálním partnerem Zelináře. Jestli bude i něco víc, jako třeba článek s fotkou, to opravdu vědí jen nejvyšší z nejvyšších, otcové a matky zakladatelé této oblasti. My bídní drvoštěpové a šutrofilové se do toho už raději nemícháme, abychom zase něco neskazili.

Posted by Aleš "Ali" Podivínský at kv�n 04. 2010

Zazvonil zvonec a připomínkování je konec. Děkuji všem, kteří se zůčastnili a díky za připomínky. Jelikož žádné nepřišli, tak jsme asi odvedli dobrou práci. Průvodce jde do tisku.

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at kv�n 05. 2010

Průvudce jak psal Ali  je v ,,Tisku" , je mi líto těch jedinců ,kteří měli čas na to, aby se podívali a zhodnotili jeho průběh ... každý z vás měl možnost ho ohodnotit. nikdo se neozval.

Tak na to házím bobek . Mám to skoro dotisklí a jestli mi ted jedinci... sic Mamka s Tatkou oblasti. Budou říkat , že se .....!!!!!!!!!!!!!! prdim na to ..na to.......jak je psáno tak je dáno.. doba byla dlouhá a nikdo nic nenamítal...a ted když to mám v ruce, si stím zadnici utírat nebudu.Tak vám  to dám ,jak to je. Když mi guru Hubka , bude říkat  že jsem pro obvlast nic neudělal, a že lezu 14 dní i s  cestou.. adijééé  ..

neše práce která byla , na začátku jasně řečená ,,mate volnou ruku" rozhohně nepříjde vniveč...Bata faka.....pruvodce  je na mé náklady a rozhodně svou ,(naší) práci nehodím do řiti...  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  tak , že kucí vydám to jak to toje a hod te na mě bobek! Já ho na Vás házím taky..... A jestli to má bejt Jenom Vaše. Tak se příště vyserte na otevíračku.

Hospůdka na Mýtince........Práce v piči čas v nivěč....ale hovno jsme udělali..... říkal ..Hubka ....  ViVat.. chachááá... kucí to je verbeš!

Páč to co je okolo se nepočítá.. ? bombardákovi...?

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at kv�n 05. 2010

Mravenec :

Jsi se  Rasto nějak rozhněval? Né? Já jsem rád, že průvodce vyjde a budu za něj rád a je mi uplně šumák, kdo tam udělal více práce. Průvodce je pro mě zásadní a autoři a dělníci skal tam budou jistě napsáni. Tak v čem je problém? Za HORCE (doufám, že smím)ti slibuji, že zaplatíme barvu do tiskárny k vytištění průvodce. Jen asi na otevíračku tam já nebudu. Říkal jsem to předem, že tato mikro oblast má pro mě význam na nějaké všední odpoledne a těžko tomu budu věnovat víkend v nejkrásnějším měsíci v roce. Nic méně přeji zdárný průběh akce a mír v duši a lezbářům zdar!!! 

Světový den :

Všimli jste si, že dnes byl světový den hygieny rukou? Nevěděl jsem, že i špinavé ruce mají svůj den. Schválně. Myli jste si ruce více než obvykle? A co vaše klávesnice? Je též nejzasvinější částí v domě? Více něž záchodové prkénko? A co na to Jan Tleskač?

grrr! ještě jsem se nezbláznil....

40-ti letá Fáborka

Posted by Josef Novotný at kv�n 06. 2010

Jednoho průvodčíka si zamlouvám. Je to krásný místo a ten vrcholovej růžovej balvan mi učaroval. Je krásnej jak socha. Ten nechte čistej bez vrtání, prosím! Určitě sem budu čas od času jezdit. A trochu nadhledu. :o)

Letí orel, pohoda, klídek a najednou stáhne křídla a střihne to kolmo po hlavě dolů... Letí, letí a 15cm nad zemí to vybere...

Vidí to vrabčák a říká: Orle, orle to bylo super, jak to děláš, nauč mě to!!!

Orel říká: Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů a těsně nad zemí to vybereš... Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v piči! Tak letí spolu, najednou stáhnou křídla a valí to kolmo dolů k zemi a těsně nad zemí to vyberou...

Vidí to medvěd a říká: Týýý jo, to je hustý! Jak to děláte? To chci taky umět. A vrabčák mu říká: Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů  a těsně nad zemí to vybereš... Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v piči!

Tak medvěd vyleze na útes, rozeběhne se, skočí dolů a valí to kolmo dolů s orlem a vrabčákem. A jak tak letí, říká vrabčák medvědovi: Hele medvěde, máš ty vůbec nějaký křídla?

Medvěd odpoví: Ne nemám. A vrabčák: Ty voe, ty to máš dobře v píči!

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at kv�n 06. 2010

Ten JOKE s medvědem je dobrý... a zkoušet to nebudu.

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at kv�n 06. 2010

Rasťyku!

Mohl jsem vám třeba udělat korekturu textu. Protože jsem v dětství přečetl hodně knížek, vidím dneska v textu pravopisnou chybu na vzdálenost několika kilometrů (tomu se říká nadsázka). Doufám, že jsi taky jako nadsázku myslel to, že nás všechny lituješ.

26. března mi Aleš psal dotaz, zda se na stránky dá umístit soubor tak, aby byl přístupný jenom registrovaným členům. 29. března jsem Alešovi odpověděl, že to možné je a že když mi pošle odkaz na příslušný příspěvek, zařídím to.

O měsíc později, 29. dubna, se tu objevil vzkaz s větou „Vyvoleným je [průvodce] k prohlédnutí zde.“ Chvíli jsem přemýšlel, co říct na to, že na našem vlastním webu musím někomu psát o heslo a napjatě čekat, zdali jsem takový pašák, abych byl zařazen mezi vyvolené. Nakonec jsem do toho castingu nešel. Neunesl bych ten pocit, že pašák nejsem. Ale vzpomněl jsem si na jednu písničku:

Michael: no a v létě mi utekla nutrie / rozmarná

Jiří Bartoška: to je absurdní

Díky za nápovědu, Barťáku. Ano, to je absurdní!

Rád vyhovím každému z oddílu, kdo mě požádá o korekturu textu — tak jako mnohokrát v minulosti. Ať jde o článek před zveřejněním na webu nebo třeba o draft průvodce. Ale nebudu kvůli tomu klepat na bránu klubu vyvolených.

Mimochodem, „Kreuzberg se nepíše Kreutzberg“. To bylo první, co mě napadlo, když jsem viděl poprvé tištěného průvodce na Křížovou horu. Jsem fuckt fucker. To se ví.

Tvůj

Rostik

Posted by Josef Novotný at kv�n 08. 2010

Kreutzberg beru na sebe. To je moje chyba. Hanba mi!

Je fakt, že jsem též nechtěl nikde pátrat po hesle (ale zase jsem se neobával toho, že bych snad nebyl vyvolený) a tím nahlédnout na pracovní verzi připravovaného průvodce. A už vůbec jakkoliv připomínkovat něco, co mi vůbec nepřísluší.

Udělat gramatickou korektůru, u takto zásadní věci, pokládám, jako něco samozřejmého. Osobně bych si to vydat bez korekce netroufl.  Né každý je s rodným jazykem zžitý podle pravidel. Tak kluci, když něco tisknete a bude tam nějaká zmínka na HORCE, nechte si to opravit! ať nevypadáme jako pitomci.

Posted by Aleš "Ali" Podivínský at kv�n 06. 2010

Korekturu samozrejme mame udelanou. Bez ni bychom nic na papir nedavali.

trochu rozpor ne? od připomínky z času 9.30

Pardón. To jsem špatně napsal. Myslel jsem to tak, že příště určitě rádi Orbisových služeb využijem. Průvodce už je téměř celý vytištěn, takže korektury má hotové. Balím právě na Dachstein a tak jsem mírně v chaosu a vyjadřuji se nějak špatně.

Ahoj Rosťo,

zkusím to vysvětlit.

Můj dotaz na položku přístupnou jen členům vůbec nesouvisel s průvodcem. Chtěl jsem jen napsat kontakt na sebe, včetně telefonního čísla, ale protože takové věci nechci dávat k dispozici všem miliónům uživatelům globální sítě, chtěl jsem aby to bylo viditelné jen členům oddílu. Nakonec jsem to nerealizoval.

K průvodci:Omlouvám se, že jsem asi zvolil špatné slovo - "vyvolení". To nebylo myšleno nijak v špatném. Protože však na průvodci a oblasti pracovalo hodně lidí, potřeboval jsem jim nějak dát vědět, že se k průvodci mohou vyjádřit než půjde na papír. To, že nemůžu úplně zveřejnit pracovní, i když finální, verzi průvodce jistě chápeš. Proto jsem soubor zahesloval. Možná to šlo udělat jinak a lépe, ale mě v tu chvíli nic jiného nenapadlo. Nečekal jsem, že někdo z toho bude mít takové pocity jako ty. To je mi líto.

Aleš

Ahoj Aleši,

tak to jsem vycházel z mylného předpokladu. Přišlo mi, že zpřístupnit to na webu tak, aby se k tomu dostali právě a jen členové oddílu, by bylo bývalo ideální. Určitě byste se tak dočkali kýžených komentářů.

Rosťa

To, bohužel, takhle být úplně nemělo. Neměli k tomu mít přístup úplně všichni, protože úplně všichni členové oddílu o té oblasti nevědí. Abych řekl pravdu mě tady ty techtle mechtle kolem tajných oblastí začali už docela lézt na nervy. Ale tyhle podmínky ohledně utajení Mravence jsem si nevymyslel. Teď trochu lituji toho, že jsem se do téhle hry namočil, ale její pravidla už musím dodržovat, ikdyž se mi to nelíbí. Kdyby ne, byl by to ode mne podraz. Je to však cenné poučení pro mne a určitě i přínos pro nějakou další diskuzi.

Aha, tak už asi rozumím tomu, co měl na mysli Rastič, když mluvil o „jedincích“. Prostě jste si chtěli v okruhu zasvěcených (vyvolených, věci znalých, mravenci pokousaných, to už je jedno, jak to nazveme) rozdistribuovat dílo před dokončením k vzájemnému opřipomínkování, a to s eventuální možností přibrat k tomu zvědavce z řad širšího čtenářstva horce.cz.

Ale když jsem ráno zapnul počítač, udělal na mě Rastův vzkaz o tom, jak je mu nás líto, dojem, že byl určen všem.

Chlapi, jen doufám, že ta oblast za všechny ty emoce stojí (včera prý bylo na Vodce husto a tak isto hmlisto)! :)

Asi takhle nějak to mělo být.

Za sebe musím říct, že za tohle by mi nestála ani taková oblast jako je třeba Arco. Chybami se však člověk učí a roste.

Jestli tím myslíš moji reakci, tak ta nebyla myšlena ve zlém. Jen jsem chtěl dloubnout do vašeho konspiračního hnízda ;)

Držím palce, ať máte na Dachsteinu dobré počasí a vůbec ať je vám hora příznivě nakloněna.

Ne. To jsem myslel to, co se děje kolem Mravence v tom užšim týmu "vyvolených" nebo spíš "prokletých".

Počasí asi bude vrtkavé, ale uvidíme. Určitě něco napíšu. Díky.

Posted by Josef Novotný at kv�n 06. 2010

Ani se ti, Orbisi, nedivím. Nemít kusé informace, nevěděl bych taky o co jde. Chápu to tak, že čtyři chlapi z jednoho města se neumí domluvit. V podstatě jde o blbosti. Ale ten lom je krásnej a při jeho čištění si mákli, klobouk dolů před všemi. Jen je mi líto, že v momentě, kdy tu rachotu mají prodat, tak se rozhádají. Nechme to na nich, musí ubrat emoce a přidat věcnost. Ta skála a ta práce za to stojí. To tu píšu jako místonáčeník. :)

To je asi nejdůležitější. Úplně nových oblastí, byť lokálního významu, už ani ve Středohoří příliš nevznikne (ikdyž Myhálův mikrobouldering otvírá zcela nové možnosti :))

Takže sláva objevitelům a žabomyší války ať zůstanou před světem skryty ve stínu balvanů.

PS: Nabídka korektůr je vítána, Potřebujeme to jak sůl :) Díky.

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at kv�n 06. 2010

A já vyhlašuju soutěž o uhádnutí písničky, kterou zmínil Orbis!!! juchůůů... cenu promyslím :)

Jináč mam malýho potucha o tom, co vše se stalo a s rastou už nejsem toliko v kontaktu, co se odstěhoval do toho nechutně narovnanýho města, stránky sice sleduju denně, ale ne úplně vše se odtud dočtu, každopádně je mě to celkem líto, že sou takovýhle rozbroje. Ale věřim, že ste si kucí na tý oblasti fak mákli a i já (v poslední době) úspěšný nelezecký zevl, se těšim až se tam juknu a třea si na ten žugr šmátnu.

čuch chomajda