You are here: Home Fórum Vzkazy Přišel na svět Vendelín Rastamanovič Líbal
Document Actions

Přišel na svět Vendelín Rastamanovič Líbal

Up to Vzkazy
  • Přišel na svět Vendelín Rastamanovič Líbal

Posted by Josef Novotný at �07. 2011

A je to. Prej má dredy až na prdel. Tak teď ať se chlubí Rasta, nebudu mu brát tu radost. Ať kluk přibejvá, aby mohl být přiložen ke skále!

• Re: Přišel na svět Vendelín Rastamanovič Líbal

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at �09. 2011

Jupíííííííííííííííííííííííí... jak píše Pepa.. 7.2.2011 v 8:45 v Litoměřické porodnici se nám naridil Vendelín rasta junior Líbal.. krasavec po tatí..... teda po mamince... hi hi. 2,970kg a 49 cm... omlouvám se  za pozdní ,,pochlubení"  byl sem nějak konsternován.. foto dodám zítra.Ale představte si ošklivý chlupatý miminko s dlouhejma vlasama..ostatně jak sem říkal po mamince.. hi hi. tímto před maminkou smekám a sem rád , že sem tatínek.Háňa byla fakt statečná!!!!!!!!

Posted by Jirka Krejza at �10. 2011

Zdravíme mladou rodinku,

přejeme, aby vám Venda dělal radot a byl zdravej jako řípa. Doufáme, že Vendu co nejdřív uvidíme ve skalách, jak vám tahá  nějakou cestu na něco pěknýho. Vypadá to, že zatím Venda nebude žádná těžká váha, ale von to brzo dožene.

ahoj Jirka s Barborkou

Posted by Aleš "Ali" Podivínský at �09. 2011

Zdarec Vendo, ať se ti na světě líbí, když ses narodil mezi Líbali. Chlupatej budeš asi po tatínkovi opičákovi. Tak ať ti to brzo leze.Štˇastné a statečné mamince a novovypečenému tatínkovi velké gratulace.

Posted by Josef Novotný at �10. 2011

Tak prototyp se povedl, vypadá to, že to Háně nezvošklivil, tak to na Trabandu oslavíme a probereme, jak se rozjíždí série. ;)

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at �10. 2011

Co ti budu, Vendelíne, povidat..zapili jsme tě statečně! A jesi budeš mít nějakou rýmičku, tak jen proto, že to strejda Olda odflák!! :)

Hodně zdraví a at vám dělá jenom radost! Rastaradost :)

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at �12. 2011

Též se, teď tady ještě jednou, takto připojuji ke všem gratulantům.

Romane, moc Vám to přeju a hlavně Vendelínovi a Háně zdraví. A Vám oběma jen příjemné starosti při výchově Vašeho zlatíčka a spousty neopakovatelných zážitků !!!

Když mi to Roman ráno volal, jel jsem zrovna na lyžařském vleku. Hned jsem tušil, že už TO JE. V hlase byl totiž naprosto zklidnělý, rozvážný a vyrovnaný (to nebývá zvykem, vždy bla bla, a hurá a hrr hafo informací...) Uplně jsem mu ten klid záviděl.

Market Háňu s Romanem viděla ještě minulý týden a hned mi doma říkala, že to bude jistě kluk. Nevím jak to ty ženský poznají.

Tak se nám ten klub docela rodičovsky rozrůstá. Jen tak dál.