You are here: Home Fórum Vzkazy únorové setkání
Document Actions

únorové setkání

Up to Vzkazy
  • únorové setkání

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at �18. 2009

Lehce zaprudím. Včerejší účast na setkání byla velice tristní. Jen Jirka N., Orbis, Landspéro, Brůžik a já. Všechny přítomné rád vidím, ale čekal jsem členů poněkud více. Omluvu má samozřejmě Pepik, pro nemoc se omlouval Olda a bez udání důvodu se omluvila Hanka. To je vše. Vlastně krátce před schůzí se mi v Praze omlouval ještě Petr Zmek. Jednou jsme se dohodli, že takhle se scházet je "důležité". A ono, zdá se, tomu tak není. Svůj čas si cením více, než jen nato, abych spěchal do hospody a tam hodinku a něco tlachal a hlavně rozhodoval za všechny ostatní. 

Plán akcí byl na webu k nahlédnutí dosti dlouho a nikdo jej nijak nepřipomínkoval ani nenabízel termíny jiné, které se více hodí. V tuto chvíli jsou termíny dány, a tak se dle nich zařiďte. Samozřejmě to není ani teď definitivní. Kdo není pánem svého času a termín, který jsme včera navrhli, se mu zásadně nehodí, je možné, ale včas před akcí změnit (max. do tří týdnů před, pak to bude neměnné, tzv. "doba hájení")

Například :  Svatošky a jarní lezení a horoškola.  Platí termín 27.3-29.3. Je však ještě možné to změnit na variantu o týden později a to na datum 3.4.-5.4. O změnu by musel někdo požádat, ale nejpozději do tří týdnů před zatím platným datem. To je do 12.3. I když to by již mělo býti rozhodnuto. Po té není možné s termínem nic dělat, aby si každý mohl zařídit volno na akci.

Je fajn, když se HORCE sejde ve větším počtu. A tak doufám, když se ještě pokládám za lezce, že se tak stane někdy ve skalách. Příští setkání, bez ohledu na včerejší domluvu, kdy jsme se chtěli sejít až v dubnu, vyhlašuji termín 17.3. a zatím ještě v Legendě. Bude krátce před Horo bálem a před Svatoškama, tak ať něco domluvíme. A další bude 14.4. zatím neznámo kde. Bude nová akce Kolem kolem Sedla a bude před májovou akcí v Českým ráji. 

Tak zatiaľ dovi.  Fábera.

• Re: únorové setkání

Posted by Jiří Novák at �19. 2009

Sorry, ještě jednou já. Teď jsem taky psal pozvánky a toho17.3 je u nás ten koncert Jirky Schmitzera! Tak to asi Zděnku to setkání přesunem na jiný termín.  Co třeba 10.3. Jirka

Posted by Jiří Novák at �19. 2009

Potěšíl jsi mě zrušením toho termínu 24.4. , který tam byl trochu hekticky nahozen, je to totiž pátek a asi by to dopadlo stejně jako teď. A Jiříky, i všechny ostatní, samozřejmě můžeme oslavit i jindy. Jinak 10.-13.4 jsme zařadili to velikonoční lezení, tak by možná bylo lepší to setkání udělat předtím tj. 7.4.  , taky bychom se tím vrátili k tradičním prvním úterkům v měsíci , jak jsme ,tuším, setkání pořádali vloni. Jirka

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at �19. 2009

Abych to shrnul, máme tu opravné návrhy na konání březnového a dubnového setkání, a to následovné:

• Březnové setkání v úterý 10.3. od 19.00 v Legendě.
      • Dubnové setkání v úterý 7.4., místo a čas zatím nejsou známy.

Do konce příštího týdne bych rád upravil plán oddílových setkání tady na webu, tak prosím o konečné termíny do té doby.