You are here: Home Fórum Vzkazy Ádr
Document Actions

Ádr

Up to Vzkazy
  • Ádr

Posted by Hana Urbanová at �ven 09. 2008

Tak jak jste tam dopadli? Nikde žádný info.... Kolik medailí? Kolik zraněnejch?

Hanka U.

• Re: Ádr

Posted by Jiří Zabilanský at �ven 09. 2008

smutná prohra po postupu ze skupiny nás vyřadila z bojů o medaile... jeden hráč zraněný těžce, druhý lehce... takže to nebyl slavný fotbalový víkend...

ale jinak si myslím, že jsme si zahráli pěkně a chtěl bych tímto všem zúčastněným (samotným hráčům i podpůrnému týmu) poděkovat...

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at �ven 10. 2008

Víkend to byl krásnej, pohodovou náladičku z něj mám ještě dneska. A to i přesto, že jsme půl neděle strávili pod stanem za vytrvalého deště. Zase jsme aspoň dojedli zásoby a nemuseli je vozit domů :)

Postupně (a pomalu) na web nahrávám fotografie, které jsem udělal v sobotu dopoledne. Do dnešního večera tam snad budou všechny.

Poznamenám jenom, že u Peňáka už to není jako dřív a že jsem se tentokrát nezúčastnil nočních pařeb, takže o tomhle víkendu bude muset poreferovat někdo povolanější.

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at �ven 10. 2008

Víkend v Ádru byl opravdu krásnej, tak jako zde vždy , ale je právě pokaždý jinej. Také vždy vzpomínám nato, jaké to tam fajn bylo minule. A určitě budu i příště vzpomínat na tento víkend, jaké že to tam bylo fajn. Inu "život to je Adršpach" Jen mi to musí někdo připomenout. Já mám ten čas od nedělní třetí hodiny raní nějaký vydeletovaný.  Chobot, samozřejmě starší, by jistě věděl více. Vím jen, jak nesl "vypůjčenou" značku Zákaz vjezdu někam na louku a na polní cestu a jak jsme tančili na vše co v Tunelu hráli a možná, jsme tančili i v době, kdy kapela toho měla taky dost a už nehrála a balila.  Ženy byli usměvavé, tančící a krásné. Jen ta jedna vysoká, co šla s námi již od Peňáka a měla opravdu krásný modrý oči, a nejen oči, chtěla po mě nějaké peníze, za službu, kterou jsem si neobjednal a ani nežádal. Chudák, nevydělala. Ale hezká byla. Dál vím, že jsme zpívali Plastic people o.u. "bez piva a milování to jsem nic" A víc toho není. Snad ten Chobot nebo Brůžik.

Jinak atmosféru nejkrásnějších skal jsem nasával celými doušky. Ještě před fotbálkem jsme se Zábou a dvorním fotografem Orbisem vyrazili v sedm na Štěpánskou korunu. Na jeden z nejvyšších a nejkrásnějších vrcholů v Ádru. (Ale který další jiný je pak ošklivý???) Parádní vzdušné lezení a smyčkovaná a nádherný dolez po železitých kyzech. Opravdu korunka. Fotky jsou na jiném místě a já snad doplním nějakými ze stěny. Fotbálek byl celkem dobrý, ale zdlouhavý. Těšil jsem se až bude konec a půjdu lézt. Pak se to stalo. Vypadli jsme ve čtvrtfinále gólem v poslední minutě, když jsme před tím jasně vyhráli skupinu. V tu dobu nám již scházel Jirka Jelínek (těžký výron). U všech bylo patrné velké zklamání. Vyhrál Ádr designe, který jsme před tím ve skupině přehrávali. Opravdu škoda.Velkou náplastí za prohrou, byly dvě poměrně dlouhé vylezené cesty na křížáku na Křížového Krále. Křížový Kukučkin VIIIb a  hvězdičková  Královská klenotnice VIIIa. K autu jsme docházeli  téměř za tmy a pak hurá do kempu U Stránských (velká pohoda) a k Tošovákovi a pak k Peňákovi a pak do Tunelu, ale to už znáte...    nebo neznáte? No nic, já také moc ne.