You are here: Home Fórum Vzkazy Valná hromada ČHS. Sobota 26.4.2011
Document Actions

Valná hromada ČHS. Sobota 26.4.2011

Up to Vzkazy
 • Valná hromada ČHS. Sobota 26.4.2011

  Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at b� 23. 2011

  Ahojte členstvo z HORCE.

  Omlouvám se, ale tentokrát se VH neúčastním. Jsem na akci v Krkonoších. Proto oznamuji, nabízím a prosím kohokoliv o sobotní účast na Strahově. Nenajde-li se nějaký dobrovolník, pokusím se ještě udat plnou moc někomu cizímu.

   Zde ctrl od Božky ze svazu:

  Ahoj předsedové,

   

  ještě jednou si vám dovoluji připomenout, že se tuto sobotu 26.3. 2011 od 9.30 hod. koná v Praze na Strahově valná hromada ČHS.

  Současně vás chci poprosit, abyste na valnou hromadu přijeli, a pokud se vám termín nehodí, abyste předali svoji plnou moc jinému členovi ČHS, který bude za váš oddíl na valné hromadě hlasovat (plnou moc můžete předat i členovi z jiného oddílu); plné moci posílám v příloze.

  Důvodem mé prosby není jen riziko neusnášeníschopnosti VH, které reálně hrozilo v loňském roce a kvůli kterému navrhuje výkonný výbor úpravu stanov ČHS (možnost okamžitého konání náhradní VH v případě, že na řádnou VH nepřijede dostatečný počet členů). Hlavním důvodem proč vás vyzývám k účasti je především to, že právě hlasováním na VH můžete ovlivnit, jak bude ČHS dále fungovat.

   

  Zdravím a doufám, že se v sobotu na VH uvidíme.

   

  Božena Valentová

  tajemnice ČHS


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System