You are here: Home Fórum Vzkazy Jirka Cetel je zpátky
Document Actions

Jirka Cetel je zpátky

Up to Vzkazy
  • Jirka Cetel je zpátky

Posted by Josef Novotný at leden 01. 2012

Včera jsme se v Rolici u ohně bavili s Pavlem a Karlem o Jirkovi v Zambii. S Pavlem jsme vzpomínali na týden s českolipskými bráchy Fidranty a Jirkou Cetlem na Brnčále a přáli jsme si, aby se už konečně vrátil. A zatím tu už všichni tři jsou. Dnes jsem si dal česnečku a pustil počítač: http://zpravy.idnes.cz/cesti-spioni-ktere-drzeli-v-zambii-jsou-zpet-doma-fb9-/domaci.aspx?c=A120101_154612_zahranicni_jav

Tož, Jirko vítej doma.

• Re: Jirka Cetel je zpátky

Posted by Michal „Mik“ Pavlík at leden 02. 2012

3x sláva. A smekám před těmi, kteří to zprostředkovali. Michal

Posted by Josef Novotný at leden 05. 2012

Investigativně jsem zjistil další fakta. Ze zdrojů blízkých MěNV Úštěk jsem zjistil, že na rovince mezi Úštěkem a Habřinou přistálo koncem loňského roku letadlo s cizí imatrikulací a vzápětí bylo zahrabáno v silážní jámě na statku za kostelem. Podařilo se získat jeho snímek.

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at leden 06. 2012

Ano, tak tomu opravdu je!

Přestože do JAR a Zambie cestovali jako obyčejní turisté, zpět se vrátili jako agenti tajné služby. Výhodnou nabídku dostali již tam od Letov Kunovice za parádní snímky místních obyvatel (potencionálních dělníků), kterou akceptovali. Domů se vrátili v přestrojení jako komando se zvláštním posláním a s krycím názvem "Pneu servis fuck you" a s novou identitou a novým džobem.....

Vše sponzorovala firma CETELEM.

P.S. Pozor!!! Nikdo neví jaký veledůležitý úkol mají dnes. Podle posledních zpráv byli všichni tři noví agenti viděni spolu, jak se potácejí od domu k domu. Poznávací znamení - prapodivné bílé čepce s označením K+M+B ...