You are here: Home Fórum Vzkazy Pískovna 11. září
Document Actions

Pískovna 11. září

Up to Vzkazy
  • Pískovna 11. září

Posted by Libuše Jandová at srpen 31. 2010

Ahoj všichni,

tak trochu z jiného soudku…

V sobotu,  11.9.2010,  od 9,00 hod. by se měl na jezeře v Píšťanech konat závod DPP. Pro neznalce jako jsem já se jedná o závod v plavání dětí na volné vodě. Jelikož organizačně to bude velmi náročná akce, a to především z důvodu zajištění bezpečnosti malých závodníků, požádali kamarádi potápěči o pomoc. Z mého pohledu je to dobrá příležitost ukázat, co v nás je. Kdo máte tedy zájem podat pomocnou ruku, dejte vědět.     

Líba

Prosba o podporu...

Pokud někdo můžete a máte chuť pomoci při prvním závodu DPP na pískovně v Píšťanech (osobní účastí, materiální pomocí, či zajištěním potřebných služeb), ozvěte se prosím na mail 1tps@atlas.cz nebo tel. 602 164 311.

Potřeba bude:            několik motorových lodí                  

několik nafukovacích lodí

lana na vytýčení cíle

bójky na označení trasy

Vyjednávání:             plavební správa

příslušné povodí

Červený kříž

Městská policie

Poříční policie

Osoby a obsazení:      star + cíl (stopky)

péče o závodníky (trenér)

rozhodčí na jednotlivých ostrovech

bufet

úklid

• Re: Pískovna 11. září

Posted by Hana Urbanová at z� 01. 2010

ahoj, ten víkend jedeme na Fatru. No ale víme jak letos počasí umí "kouzlit" tak je možné, že nikam nepojedeme. V tom případě se mnou počítejte.

Hanka

Posted by Aleš "Ali" Podivínský at z� 03. 2010

Rádi s Katkou a klukama pomůžeme. Zkusim poprosit kamaráda o půjčení jedné Pálavy. To by se mohlo hodit, ne? Naše plachetka je, bohužel, ještě na suchu.

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at srpen 31. 2010

Čau Líbo,

tento datum má zamluven náš kamarád Zdeněk L. k oslavě. Rozuměj oslavě narozenin né ničeho jiného. Jsem tedy zaslibován jinde. Nabízím jen pomoc materiální. Půjčím 100 m. statického lana. Chcete?

Zdéna.

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at srpen 31. 2010

11. Září byl na Jamajce zastřelenej, přední  regééé zpěvák Pítr Tosh a pro něj je tahle písnička ,která se jmenuje..... Poselství od krále....  (vzpomínka na Aleše ,,Alibabu" Drvotu ze skupiny Babalet... létající orchestriál... ) .Zasvěcení vědí... 

Jinak Líbou... bohužel jsem v hokně,  s Edou jsem mluvil a asi ruku k dílu přidá zbytek , tedy 1,5 zbytku kmene Sratů.Ta nevkusná paní  ode mě s práce( Stána )  říkala , že by dala dokupy možná dvě desítky spolehlivých hlídačů...z řady podivínů...Eda otom ví.... Tak ať na to nezapomene...!!!!!!!!  Hraju rege na máchově jezeře, na chalupě mojí drahé neteře , vnímáním si otevřu svoje dveře... ale joooo-... 

Posted by Libuše Jandová at z� 01. 2010

:) neboj, kdyby měl náhodou tendenci na to zapomenout, tak mu to připomenu...

Regé zdar :))

Posted by Libuše Jandová at z� 01. 2010

Zdendo,

každá pomoc je výtaná a lano se určitě hodí, takže díky :)

Líba

Posted by Libuše Jandová at z� 09. 2010

Děkuji moc všem, co chtěli v sobotu pomoct :) 

Rada starších však rozhodla, že závody se ruší a přesunou se nejspíš na příští rok. Ale o tom se bude ještě jednat. Takže kdo by měl zájem, dám včas vědet. To všechno je kvůli nepřízni počasí. Na víkend sice rosničky hlásí hezky, ale teplota na koupání to asi už  nebude, co si budeme povídat :) 

Všem, kdo se chtěli zúčastnit se omlouvám a ještě jesnou děkuji :))