You are here: Home Fórum Akce Horoškola na Svatoškách
Document Actions

Horoškola na Svatoškách

Up to Akce
 • Horoškola na Svatoškách

  Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at b� 17. 2008

  Zdravím všechny!

  Jak víte, na oddílové akci ve Svatoškách se uskuteční horoškola. Zatím jsou v plánu tato témata:

  • Uzly
  • Jištění
  • Štandy
  • Záchrana z ledovcové trhliny

  Rádi byste se dozvěděli ještě něco jiného? Neváhejte a napište o tom sem do fóra. Nebo nechcete-li takto veřejně, napište nebo zavolejte rovnou Zdeňkovi.

  Rosťa

  • Re: Horoškola na Svatoškách

   Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at b� 17. 2008

   Tak hlavně, aby trochu mrzlo, aby jsme nějakou tu ledovcovou trhlinku našli. Ale teď vážně. Mělo být i povídání o první pomoci, ale Ivo Michalička se omlouvá, rád by prý přijel, leč nemůže. Zkusím vytisknout nějakou aktualizovanou základní první pomoc a tu si již každý může sám studovat a doma, raději na nečisto, trénovat. Takové dýchání z úst do úst není vůbec špatné. Do programu můžeme zařadit i chytání pádů. Když nenajdeme žádnou pneumatiku, čemuž bych se divil, vylosujeme z klobouku jednoho borce, který bude skákat do té doby, než se to naučíme. Já, jako předseda si vyhrazuji právo losovatele. Proto a nejen proto, připomínám, vzít si s sebou helmu a prsní úvazek. Savana.

  • Re: Horoškola na Svatoškách

   Posted by Roman „Rasta“ Líbal at b� 17. 2008

   Ahoj ve spolek.........  dobrovolně se nabízím jako pneumatika...  postavou sem jí dost podobný...., ale asi ne na celý den . Co vydržim.. uvídíme.   Počítej se mnou... Bo bys potřeboval pomoc jak koli... s nějakou přípravou dej vědět......    ,,Pneurasta".Do Svatošek se moc těším .. snad bude čásko....

   Ps: Landspéro...  jestli ted čteš, tak nakul zpátky pruvodce...  at mužu nastudovat cesty co tam sou...  zdar Rastič.

  • Re: Horoškola na Svatoškách

   Posted by Hana Urbanová at b� 25. 2008

   Milý Pneurasto,

   aj aj, škoda, že tě neuvidím. Koukám, že tvůj "valný přísun sladkostí" má i kladné stránky...

   Jinak mě napadlo, neuděláme tu zdravovědu spíš někdy v týdnu, třeba na Vod-ce nebo někde jinde (nenapadá mě teď hned kde). Občas ji tam dělají potápěči (pro sebe), tak se můžeme s nějakým doktorem domluvit (Libor P.???) a věnovat tomu jeden večer. Na horoškole bude témat dost, informací bude víc než dost, přece jen za víkend si toho člověk zapamatuje jen určité množství a pak už jedním uchem dovnitř a druhým ven. Pokud Zdendo chceš, můžu to zkusit zařídit, taky je možný to probrat aj s ostatními v úterý.

   Hanka


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System