You are here: Home Fórum Akce 24 hodin lezení v Tisé a okolí
Document Actions

24 hodin lezení v Tisé a okolí

Up to Akce
  • 24 hodin lezení v Tisé a okolí

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at �ven 22. 2008

Jen krátkou zprávičkou se chci podělit o zdaru naší akce v Tisé. Závodík proběhl bez sebemenšího problému, dokončili všichni ve zdraví a troufám si tvrdit, že k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Nakonec se non stop lezení účastnilo 15 dvojic. Ideální počet závodníků, který pokryl náklady na zrod nového podniku ve skalách. Počásko nám přálo, a tak se lezlo a lezlo, co víc k tomu dodat. Ti nejlepší a tedy i vítěz 24 hodinovky, Bojsa se Špekem vylezli úctyhodných 111 cest! Těžko je někdo bude překonávat, snad jen oni sami. Druzí jsme skončili my, Zába a já, ale s velkým odstupem za legendami z Prachova. Smíšené dvojice vyhráli naši dobrý známí brňáci Kodl Krch s Janičkou. Rasta s Oldou se také umístili na prvním místě, když v samostatné kategorii dokázali vypít 33 piv a dopomoci si tak k docela slušným bodům. Porazili tak horké kandidáty na tuto trofej, Gorbiho s Dejvem.  Obsáhlejší report a fota z této akce snad dodám do konce týdne, až si mé unavené tělo a prstíky odpočinou. Ty bolí i teď, když ťukám do klávesnice. I dnes jsme byli ještě lézt, i když to už nebylo úplně ono, vylezli jsme si na závěr rájeckou vlajkovou věž, Sokolí. Krásná tečka v parném létě za povedeným víkendem. Natočil jsem u toho ještě 50 min. filmového záznamu, tak to sestříhám a někdy na Vodce pustím krátký dokument. Tak zatím SAVANA a těšte se na fotečky.

P.S. Myslím, že si HORCE udělalo dobrou reklamu.

• Re: 24 hodin lezení v Tisé a okolí

Posted by Josef Novotný at �ven 23. 2008

Jsem rád, že se akce zdařila. V sobotu dopoledne jsem si vyšetřil tři hodinky a zajel jsem si do Ostrova. Chtěl jsem nafotit na povinných věžích účastníky v akci. Nějak se mi to ale vymklo, protože po třech fotkách Kořenáře mi došly baterky. Mohu potvrdit, že konání 24hodinovky nijak nemohlo narušit přírodu v oblasti. Na věži si užívalo 5-ti členné lanové družstvo o vysokém věkovém průměru, které evidentně patřilo k nějakému oddílovému zájezdu z vnitrozemí. Ostatní okolní masivy obsadily rodinky dederónů s krafajícími maminkami, řvoucími dětičkami a blafajícími psisky. Zaznamenal jsem pouze jednu podezřelou dvojici s bágly, jak na kolech rychle uhání do Himmelreichu. Na vjezdu do Ostrova mne upoutala otevřená dodávka, z jejichž dveří nastupovali lezci rovnou do stěny, ale i ty jsem ze závodění vyloučil, protože netvořili dvojky. O konání závodu jsem nalezl jediný hmatatelný důkaz ve vrcholovce na Kočičce, kde u předchozího zápisu výstupci přidali 24 v kroužku. Nejrušivější událostí pro mne byl přelet dvoumotorového bombardéru Heinkel, který se nad Ostrov zatoulal z nějakého leteckého dne.

• Re: 24 hodin lezení v Tisé a okolí

Posted by Lukáš Brůža at duben 10. 2009
        ahoj pepiku vis prosim te neco o te ptakovine co se vcera odhlasovala???smi se to podle stanov vubec takhle provezt???diky bruzik