You are here: Home Fórum Akce Ádr - turnájek
Document Actions

Ádr - turnájek

Up to Akce
  • Ádr - turnájek

Posted by Jan Svoboda ml. at duben 10. 2008

Aloha,

Chtěl bych se zeptat kdo je kapitánem našeho HO(Fc) Rce..

Totiž já bych si docela zakopal.. stejně jako můj druholezec.. Já jsem již s aktivním fotbalem zkončil a můj druholezec ještě stále pokračuje..

Howgh. :)

• Re: Ádr - turnájek

Posted by Jiří Zabilanský at duben 15. 2008

jasné, jasné... určitě se uvidíme na skalníkách... tak užívej deštivých dnů, protože moje předtuchy mi říkají, že jich letos moc nebude a budou ideální podmínky na zdolávání pískových a i jiných vrcholů...

Posted by Jiří Zabilanský at duben 15. 2008

kurňa, kam se to poslalo... mělo to být pod Rastovým příspěvkem... no, nedá se svítit... "kdo hledá, najde"

Posted by Jiří Zabilanský at duben 10. 2008

kapitánem bude ten, kdo bude chtít... nejdřív musíme sestavit tým... :) a fotbalisti jsou jen vítáni... :) nejrozumnější bude, když se na pravidelné měsíční schůzce dohodnou podrobnosti...

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at duben 10. 2008

Přijďte vy, kdož chcete na turnájek do Ádru, do tělocvičny na gympl si na hoďku a půl zakopat. Každý pátek od 18 h. A hned zítra!

Posted by Jan Svoboda ml. at duben 14. 2008

Bohužel v tento čas mam florbal.

Na turnájek pojedu nejspíš jen já, protože můj druholezec na 80% jede přes tento datum s dědou do ameriky.

Na schůzi bych se měl dostavit.. Těším se na lajnu ;) a nejspíš přivedu i tátu..:);)

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at duben 14. 2008

Jináč, Choboti, můžete počítat s mým autem, poněvadž tuhle akci si nechci nechat ujít, chystám se tam fotit.

P.S.: ten Tvůj druholezec, jak ho furt tituluješ, má i ňáký jméno, ne? ;)

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at duben 14. 2008

musím říct , že mladej Chobot..  je dobrej chodič... tešim se .. kámo mam novej trik . ,,Mnicha"  a moje Hána dneska přešla celou lajnu..juchů..

Posted by Jiří Zabilanský at duben 14. 2008

Rasto, TY lumpe... doufám, že už není z TEBE jen "lajnař" a půjdeš svoje "sexy" tělo protáhnout taky na fotbal... :)

teď na pátek se z tréninku Zdendo omlouvám... budu na zabijačce... myslel jsem, že bych si jel v sobotu zalézt, ale ruka je moc špatná, takže jsem mimo... jedině by se musel stát zázrak...

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at duben 15. 2008

Hey Gayś my sexy body,......  ty chceš mít pocit plážovýho fotbálku, že chceš vidět moje břicho ,, mořské vlnobití"... :)  ,  Zábo sory , že sem se neozval, ale muj vztah k fotbalku, není moc valný. Nech si povyprápvět jak dopadla má poslední návšteva fotbálku... hi hi..  A mimo to se v tomhle termínu budeme teprve vracet s Haničkou s Francie. Jo a neboj nejsem,, Lajnař"  jen mě to ted chytlo .. počasí moc nepřeje  a když už tak v tejdnu nemám spolulezce.   Určitě se brzo uvidíme na skalníkách.  Rastič...