You are here: Home Fórum Akce fotky ze slanění
Document Actions

fotky ze slanění

Up to Akce
  • fotky ze slanění

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at prosinec 10. 2007

Ahoj všem,  tak  to se nám to zase povedlo . Počasí  vyšlo parádní a večírek , o tom je zbytečno mluvit... hi hi ..kdo se chcete kouknout tak streja Karhan už ma pár pěkných fotek na svých str..... http://karhan.roudnice.net/ pěkný fotečky..      zatim  zdar Rastič.

• Re: fotky ze slanění

Posted by Josef Novotný at duben 21. 2008

Mám podezření, že slanění má svoje dozvuky. Přiznejte se, kdo má prsty v tom, že Maršál Bazén hraje na Řipský pouti v pátek od 17:00? A půjde o neofiko oddílovou akci?

Posted by Josef Novotný at prosinec 11. 2007

No, nesmazatelný zážitky! V momentě, kdy jsi rozhodil dobře šlapající mašinu Maršál Bazén pádem na basáka, vstoupil do sálu s kletrem na zádech neznámý příchozí. V nastálém zmatku viděl prchat baby z parketu a za nima se hnát svlečeného Slávka, stál jsem mu za zády, tak jsem slyšel, jak překvapeně zvolal: "Elvis se vrátil!"

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at prosinec 11. 2007

No zas tak hrozný to nebylo, nepřeháněj.  Jen sem se lehce v zápalu tance malinko zapotácel a nezvládnul rovnováhu a, že tam stál zrovna basák , za to nemůžu....pravda , je že to bylo trochu divočejší , ale Baueři sou na nás zvyklí.....  Byl to pěknej večírek.... kdy se nám zas taková pařba povede.?  .....   no snad to nebude kažedej tejden, ale jednou za rok by to taky nemuselo bejt........ aspoň 2*   ... hi hi...

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at prosinec 12. 2007

Tak dvakrát za rok už máš taky vybráno, páč ten víkend před slaněnim to byl v Ostrově taky slušnej večírek ne? :)

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at prosinec 13. 2007

no tak vyjímečně víckrát.....víckrát .. a už nebud chytrá......jooooooooooo.

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at prosinec 13. 2007

Héj drž pi.. za zuby!! :)

tý Rosťo fotky labůůůůůž!!!!!!  I.

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at prosinec 13. 2007

Tvoje momentky jsou lepší!

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at prosinec 14. 2007

Ale prd, hele ale vzpomněla sem si, že na Lezci je fotosoutěž s tématem Poslední slanění, tak bys tam moh něco poslat, protože počitám, že nikdo jinej nebude mít slaňujícího Rumcajse nebo čarodějnici :) http://www.lezec.cz/clanky.php?key=6354   I.

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at prosinec 14. 2007

Dík, už mě na to upozornil i dr. Alois Fábera. Zkusím to. Snímek loupežníka Rum Zeisse s manželkou by nám mohl zajistit trochu té propagace, i když umění to žádné není. (Myslím foto, ne kostýmy! :))

Posted by Josef Novotný at prosinec 14. 2007

Do tématu Kalba se nabízí seriálek z fotek Zdeňka Karhana. Co tyhle: 264, 267, 268, 270, 273, 282, 283? Propagace zajištěna, fronty adeptů lezení zaručeny!

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at prosinec 14. 2007

Pepiku  souhlas..... ted sem na ně koukal...  my sme hrozný zvířáci.... ih hi.hi.

Tak poprosíš strejdu Karhana, aby ta fota Azbestovi poslal?

ano rád vyřídim,  adresa lezci , že?    pošlu mu mejla....at se na to podívá.  pošlete někdo s toho slanění?

Adresa je azbest@lezec.cz. Podrobnější info je na odkazu, co psala o něco výš Ivanka. Uzávěrka je 31.12.

Já tam pošlu jeden snímek s tou partou z lesa Řáholce :)

jéžiš to zas bude ostuda...........to nechci ani vydět.......

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at prosinec 14. 2007

a já to chci vidět :)  o jednu ostudu míň nebo víc...dyk tebe už to nemůže ani rozházet :) :) I.

No aby sis nemyslela.... dicky se pak stydim ........, ale říkam si , že to za to stálo...

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničová at prosinec 10. 2007

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenský at prosinec 10. 2007

Čau Rasto,

okolo URL je potřeba mít jenom mezery, jinak se okolní znaky zahrnou do odkazu a ten pak nefunguje. Opravil jsem to. Se Zdeňkem Karhanem jsem se v sobotu domluvil, že na náš web dáme trvalý odkaz na jeho stránky s fotografiemi z posledních slanění. Už ho tam sypu.

Posted by Roman „Rasta“ Líbal at prosinec 10. 2007

supr , bezva a díky moc ,sem počítačovej patlal,  ještě že to de vždy nějak opravit.....hi hi.   zatím díky.