You are here: Home Fórum Akce Oddílová akce - Poslední slanění
Document Actions

Oddílová akce - Poslední slanění

Up to Akce
 • Oddílová akce - Poslední slanění

  Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at z� 11. 2014

  Mám v emailu dotaz od našeho fanouška a nejčastějšího navštěvovatele našich vícenež řídkých akcí, od Erika.

  Jaké plánujeme na zbytek roku akce?

  Odpověď je jednoduchá, ale ne veselá. Žádné! Nejdříve jsem se mu pokusil lhát, že naše společné akce již dlouho úspěšně tajíme, ale to ten sokolík prokoukl.

  Takže, ať nejsme za úplné okurky (chtěl jsem ať se jmenujeme HO OKURKY...) Rád bych tedy naplánoval tu jedinou, na kterou jsme schopný se ještě sejít. Na Poslední slanění! Navrhuji místo setkání sokolovnu ve Mšeně, kde to bylo v loni docela úspěšné a všem se tam líbilo. Venkovní část by mohla proběhnout opět u skupiny skal Bludiště. Tam slanění, přelanění, oheň, občerstvení a piáno (nebo jen pijáno?...).

  No a teď datum. Jsou tři. A to víkend kolem 29.11. nebo 6.12., (pozor, je Mikuláš a není jistá volná sokolovna..), a nebo až 13.12.

  Teď prosím ty, koho to ještě trochu zajímá. Odpovězte prosím sem na fórum zda souhlasíte se sokolovnou ve Mšeně nebo navrhujete jiné místo?

  A který datum preferujete?

  Případný jiný program?

  F.

  • Re: Oddílová akce - Poslední slanění

   Posted by Jirka Krejza at z� 13. 2014

   Ahoj borcí,

   termín posledního slanění je mi téměř jedno. Spíš si myslím, že 13. prosince je už termín uspěchaný před Vánocema a nikdo nemá čas. Jsem pro Mšeno. Chtěl bych pod skálu vzít malej gril na dřevěný uhlí s tím, že každej si přinese kus kotlety a na tom grilu si ji sám opeče. Buřty nějak lidi nejedí, asi nejsou moc k jídlu. Jen mne zajímá zda si na grilu bude někdo rád něco opékat? Zda mám gril vzít? Kromě grilu bysme tam udělali i ohníček, aby se lidi měli kde ohřát.

   Snad si dáme půlnoční fotbálek v sokolovně.

   ahoj jirka

   • Re: Oddílová akce - Poslední slanění

    Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at � 28. 2014

    Ahoj Všem.

    Zde to vypadá, že to nikoho nezájímá, ale úplně tak to není. Lidé to čtou a ptají se buď osobně nebo mejlem či telefonicky. O slanění tedy zájem je! A rádi to zase nějak připravíme.

    Mám však čerstvou a nepříliš potěšující informaci. V sokolovně ve Mšeně to nebude možné uskutečnit! Právě tam probíhá rekonstrukce a objekt je uzavřen. Prosím, popřemýšlejte o možném náhradním místě s možným ubytováním.

    Do 6.11. tu nebudu, popolézám si po vápně na Mallorce, ale pak bych svolal malou schůzi. Ve Vesci pod Řípem je skvělá hospůdka i s lezeckou stěnou. Tam můžeme kecat, jíst, pít, lízt i promítat... Chtělo by to se domluvit na podobě Posledního slanění 2014.

    Hasta la vista!


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System