You are here: Home Fórum Akce Kam na Velikonoce 2011?
Document Actions

Kam na Velikonoce 2011?

Up to Akce
  • Kam na Velikonoce 2011?

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejza at b� 21. 2011

Mate nekdo rozumnej napad kam jet na Velikonoce? Bych se pridal.

PS: Nemyslim Řipskou ani jít hodovat.

• Re: Kam na Velikonoce 2011?

Posted by Josef Novotný at b� 21. 2011

Ostrov! Na velikonoce tam hraje jedna docela dobrá kapela.

http://www.podcisarem.cz/cs/menu-kultura.html

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at b� 21. 2011

Mám nápad. A není můj. A tys to také trefil. Na Řipskou a pak hodovat.... Holt si jako tatík dvou dětiček nemohu moc vyskakovat. Natálka už si stříhá metr do pouti. Grhh! To zas bude...

Ale zase, že bych zase chtěl vidět naší dvorní kapelu v Ostrově?... A je tam alespoň už připravená terasa?

Osobně si počkám na květen  a hurá do němec. Jarda Maršík pořádá své Máje v Sasku....

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejza at b� 22. 2011

Jj uzivej dokud te deti jeste berou sebou. A co ze se to deje v Maji v Sasku?

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at b� 22. 2011

Máj v Sasku?

To je především setkání lidí co mají rádi lezeckécho ducha na tom našem písečku. Konná se nepravidelně na různých místech v Sasku. Jasně že s bivakem, kytarou, ohněm, pivkem či vínkem. A bez mága! Zdálo by se, že nic pro mě, ale v tomto případě si toto nenechám ujít.

Jen pro dokreslení slova Jardy Maršíka, autora knihy o Sasku:

Znáte tu reklamu z Ligy mistrů? Jak se z nejrůznějších koutů Evropy stahují fanoušci s prapory a šálami, naskakují do aut a sjíždějí se v kolony, aby se slili v jeden proud zadržený až ochozy stadiónu?    Mám rád tu reklamu. Protože mi vztdáleně připomíná, jak asi vzdáleně připomíná výlet s pracovním názvem Máj v Sasku.....

Kde a kdy to přesně bude se ještě neví. Dám sem však včas vědět. Zdar Zd.

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejza at b� 30. 2011

Tak to vypada na tradicni Velikonocni Ostrov.

Posted by Hana Urbanová at b� 30. 2011

Včera Rasta na koncertíku povídal něco podobného. Opíral se o berle, koukal na nožku dočasně mimo provoz a říkal, jo to by asi šlo.

Já se tam taky chystám.