You are here: Home Fórum Akce Valná hromada 2012
Document Actions

Valná hromada 2012

Up to Akce
 • Valná hromada 2012

  Posted by Zdeněk „Fábera“ Němec at leden 23. 2012

  Zdar  HORCE!

  Chtělo by to průkazky, zaplatit příspěvky, říc si kolik nás vlastně je a třeba něco navíc. 

  Jsem docela v časovém stresu, žádný víkend nejsem doma a do toho práce, takže bych se tentokrát s přípravou VH nijak zvláště nezabýval. Ale jestli má někdo něco na srdci, sem s tím a zařadíme to do jednání na schůzi. Prostě bych se sešel, něco si řekl, zkontroloval finance za loňský rok a třeba něco společného naplánovat.

  Navrhuji nejbližší možný termín a to středa Na Dubině 1. 2. 2012 od 19. hodin. Klidně si na chvíli zalezeme do klubiovny nebo nahoru do kanclíků. Nevěřím, že by se nás tam sešlo tolik, že by jsme se nevešli. Tu další středu jsem pracovně pryč a tu další na horách (děti mají prázdniny). No a pak už to je docela pozdě. Stejně se nějaký opozdilci najdou, takže na Strahov pojedu vícekrát.

  Tak si prosím zkuste zařídit volno a doražte. A nebo za sebe zašlete náhradu i s penízkama na ČHS. A kdo bude chtít Alpenwerein, tak kačky navíc.

  Zdraví předseda.

  P.S. Ta VH by měla být volební. Kdyby někdo chtěl převzít Cháronovo veslo a řídit kocábku HORCE jako předseda, přihlašte se sem a VH zvolí nového předsedu. Ostatní "funkce" bych nechal beze změny. Protesty nepřijímám! a debatu nevedu.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System