You are here: Home Členové Hana Urbanová včera u piva....
Navigation
 
Document Actions

včera u piva....

Lahváčovi mají malou lahvinku – Lucku, takže velká gratulace...

     http://www.lahvicka.diskutuje.cz/index/

  • VIP návštěva – Standa s Janou dorazili, Standa srůstá po opereci docela dobře , ta se povedla, barák jim taky docela odsejpá. Takže  Stando srůstej a stav barák, ať jste zase brzo ve skalách. Na lajnách trochu podváděl, z každé strany měl jednu berličku, pšššt nikomu to neřekneme :-)
  •  Skalák – sraz na  Koupáku (preferoval Jirka N, tak proč ne) ve čtvrtek večer, pak se domluvíme, kde se upíchneme, je nás pár, tak by to neměl být problém. Pokud bude pršet, akce se přesouvá na další víkend, rozhodne se ve čtvrtek dle počasí. Zatím jedou Jirkové a jejich ženy a skoroženy, Pepík?, Orbis, Hanka, kdo další má zájem dejte o sobě vědět. Ostatní na to pečou. 
  • V květnu náčelník plánuje víkend v Ádru, tak se ho ptejte kdo má zájem kdy, kde, co a jak...Proběhlá sázka o pivko mezi Hankou a Fáberou, od kdy se může lézt v Ádru. Hanka bude asi platit...Se ale ještě uvidí, kdo se nakonec napije chlazené plzničky.

  •  Info o dotacích, účtu atd bude členům posláno mailem.
  • Konečně jsme se taky na něčem shodli - Pepík by měl vážně napsat knihu, protože píše úúúúžasně. Takže Pepíku piš, piš...
  • Do oddílu se koupil další průvodce, Lužické hory. Průvodci jsou u Fábery. Padnul návrh na knihovničku v kadeřnictví u Krejzů, ale tam je místo jen pro ouřednický lejstra :-))

 

  • Termín dalšího setkání 2. června, od 19 hod opět na Vorovce a budou zase lajny. 19: 00 - 20:30 lajny, pak přesun do hospody a probrání nadcházejících akcí.  Takže kdo dorazí pozdě a nenajde nás tam volejte třeba náčelníkovi, protože jbudem už někde na pivku.  Příště se bude probírat 24 hodinovka v Tisé a prodloužený víkend v červenci (Itálie???), máte-li návrh na web s ním nebo na příští setkání. 

  • Čermy se s náčelníkem domlouval opět na Yosemitech. 
  • Vzkaz pro Brůžika - tentokrát jsme oddíl nezrušili.

Jinak dále už bylo vtipné tlachání u pivka o porodech, rostoucích zubech a hlavně lezení.... zavřeli hospodu a šla se zapít do další malá Lahvinka .... a dál nevím

 

by Hana Urbanová last modified 2009-04-29 10:42

Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System