You are here: Home Členové rejfj Borci z Roudnice na Kočce
Document Actions

Borci z Roudnice na Kočce

by Jan Rejf last modified 2010-06-13 20:01

Kluci z Roudnice v Projektu na Kočce.

Kočka

Posted by Fáberaat 2010-06-14 09:57
Optejte se litoměřických kluků, Davida Kysely a Péti Livonce, zda ten "váš projekt" není již dávno vylezen. Prý tam mají slezeno vše po obvodu vzhůru.
Oldo, nějak si se tam třásl. To tě kluci neudrží?
Jinak pěkné videjko.

Kočka

Posted by Orbisat 2010-06-14 13:38
To se ani ptát nemusíte. Kočka je z Litoměřic opravdu na ráně. David mi zrovna v pátek říkal, že tam co metr obvodu, to vylezený směr. Bouldery prý lezli zásadně ze sedu, „aby to mělo nějaký význam“. Ale až kluci z HORCE polezou devítky na písku (což v Litoměřicích lezou babky s nůší), budou to vidět taky tak ;-)

Kočka, co ti padne do očka

Posted by Aliat 2010-06-14 16:33
Doufám tedy, že jsme někoho z minulých klajmberů neurazili, když jsme si dovolili označit tenhle směr za projekt :-)
O tom, že se tu vždy lezlo jsme ani na vteřinku nepochybovali. A určitě tu vždy působili velmi udatní bušiči (včetně babek s nůšema a dědků s pivním mozolem), protože směry jsou to těžké. Jinak než ze sedu to ani nejde, páč z toho by si kecnul na zadek každej :-D včetně každého borce z HORCE co má furt ruce v motorce.

Kodžka

Posted by Orbisat 2010-06-14 16:50
Myslím, že se určitě neurazili. Ostatně právě od nich jsem se naučil označovat pověšený pytel jako „projekt“. A jelikož se na Kočce svého času lezlo i po skobách, je tam ten Váš prozatímní projekt i na co pověsit ;-)

Jináč pěkný pokusy v tom dáváte. Jen mi trochu trnulo, když jsem viděl, že si neposkytujete záchranu (takovou tu co tělocvikáři dávají rádi žákyním na kraji puberty). Ale bouldermamá to, zdá se, spolehlivě jistí.

záchrana

Posted by Fáberaat 2010-06-14 19:22
Mě přijde kolikrát ta záchrana hodně směšná. Ruce vzhůru dva metry od skály a do toho pokřik jak u porna. Dávej, dávej, dobrý...
Jednou mě Miras nějak podobně povzbuzoval (u toho lezení) a docela mě to rozhodilo.
David s Peťanem platili svého času za velmi kvalitní údernickou dvojku. Naši mlaďoši, když vydrží, ty devítky klidně za chvíli taky polezou.
Dobře vy. Tfuj, co jsem to napsal za vodpornej slovospoj...

Dávej, ber

Posted by Orbisat 2010-06-14 21:25
Směšná možná je, ale občas tuhne smích na rtech. Z deníku Blesk:
- Jistému R.Š. byla na petrohradském PADání poskytována záchrana tak, že zachránkyně se jej *dotýkala* a tím mu ubrala 3,14 miligramu hmotnosti. Jistý Abadžikra Haremheb R.T. ihned nato podal oficiální stížnost u Mezinárodního olympijského výboru a na národním výboru v Petrohradě.
- Jistý K.O. poskytoval záchranu lezkyni O.K. tak pozorně, že při tom znehodnotil její nevinnost.
- Jistý Ch.Š. poskytoval záchranu jistému Z.N. tak nahlas, že jej docela rozhodil.
Na druhou stranu: vědomí, že pode mnou stojí pozorný chytač (v případě Chobota též hbitý zakrývač páteřáků baťochem a kulichem), mi usnadňuje pasáž k prvnímu kruhu/tutové smyci minimálně o písmenko. Tedy kdysi.
O tom, že mlaďoši polezou devítky, nepochybuju. Mládí a nadšení jim hraje do karet. Nesmí je to přestat bavit a nesmí jim chybět pokora, aby se těch devítek dožili ve zdraví. Budu rád, když se bude říkat „jó, HORCE, to je slušnej vodíl“.

Žádná panna není tak nevinná, jak se zdá.

Posted by fáberaat 2010-06-18 11:42
Petr mi volal, že videjko viděl a že ten "projekt" mají vylezen. A nejen on a David. Také Michal Janšto, Vilda, Růžan z Prahy a prý jistě spousta dalších a nejen z Ltm.
Rada od mazáků - chytat spíše bočák zamčený palcem než brát oblinu.

A také další typ na bouldry pro mladé lezce:
Z Lovečkovic do kopce 3 km. na kžižovatku Náčkovice/Mukařov. Zde do prava a projet vesnicí. Od ruiny kostela dále níže do jednoho kilometru je křižovatka do "V". Dejte se vlevo a cca po 200 m. skočte ze silnice doleva do terénu. Po 50 - 100 m. se objeví balvany asi z ortoruly.Někde jsou na šutrech dokonce i dobíráky. Asi od "houbařů".
Ve středohoří je stále co "objevovat"

Re:Žádná panna není tak nevinná, jak se zdá.

Posted by Aleš Podivínskýat 2010-06-18 12:43
Díky za tipy.

tipy...

Posted by čermyat 2010-06-18 22:16
jojo,ten projekt sem ted lezl jak přes oblinu,tak přes bočák(spárka),ještě to jde přes levačkou na stisk hranka a nahoru,je to cca kolem 6C,bych řek :-)
jinak ty tipy,ještě před tou V-křižovatkou,když se dáš přes louku do lesíka tak sou masívky s cestama do 8uiaa(skály u Mukařova)psalo se o tom v CAO News i pruvodce.
Další stěnky jsou na vršku kopce(pár bouldrů a cestiček,max 7A+,7-).
A to co popisuje Fábera je pás skalek a kamenů od té křižovatky až nad Bílý Kostelec,tam sme taky něco dělali,ale ještě se tam dá škodit :)


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System