You are here: Home Členové Zdeněk „Zdéna“ Němec Climbing camp Kalymnos
Navigation
 
Document Actions

Climbing camp Kalymnos

by Zdeněk „Fábera“ Němec last modified 2009-03-24 18:48

Píše Lucie a zve zájemce z řad nás, horolezců, i méně zkušených, na zajímavou možnost lezeckého kempu v Řeckém Kalymnosu. Podotýkám, že Kalymnos je v poslední dobu hodně oblíben a lezeního je zde mraky po kvalitním vápenci na dobře odjištěných cestách. Pozorně čtěte a případně se přihlaste Lucii nebo mě. (spojení na Lucii dám na vyžádání)

What Sportovně-kulturně-společenská akce
When 2009-07-11 00:00 to
2009-07-26 00:00
Where Kalymnos, Greece
Contact Name Lucie Frišová
Add event to calendar vCal
iCal

Ahojky,
Přeposílám informace o lezeckém kempu v Řecku. Je to v červenci (11-26), pořádají to Řekové a Belgičani, naše členská organizace. A asi na to mají nějaký grant, podle všeho to vypadá na EU,
protože zatím tam není žádný účastnický poplatek, a vypadá to, že proplatí 70% cestovného. !!!
Stará se o to Andy, což je můj kamarád z Belgie a celá jejich lezecká banda jsou super lidi a strašně ráda s nimi spolupracuji. Jejich rukama projde ročně mraky belgických dětí (Marc Dutroux ?, - můj (Z.N.) blbej vtip) co z nich budou horolezci.

Není to jen lezecká aktivita. Je tam doprovodný program, orientace, trochu eko aktivit kolem skal, doškolko některých technik. Bylo by zajímavé porovnat zásady, uzly, způsob slaňování atd., jaké se používají v jednotlivých zemích. (ovšem zda to účastníci budou umět)
Je to mezinárodní aktivita, takže to bude nejspíš běžet hlavně v angličtině, ale na druhou stranu tihle lidé jsou zvyklí pracovat s mezinárodní skupinou i jazykovou barierou.

Napadlo mě, že pro některá "mláďata" z HORCE by to mohla být prima zkušenost. Věk 13-29, vyjímky možné.

Já osobně zvažuji účast. Takže kdyby jste si mysleli, že o to bude mít někdo zájem, můžu zjistit detaily a případně se "postarat" o českou delegaci. (no to bych chtěl)

Zděndo, jestli to uznáš za vhodné, udělej prosím průzkum. (již tak činím)

Zatial, přeji svěží nástup do tohoto týdne, Lucie.

Email č. II

Posted by Zdéna-Fáberaat 2009-03-24 19:36
Hey,
tak já jsem sondovala u Andyho a ono to nabralo docela rychlý spád.
Ale než se pustím k věci....my jsme se fakt půlku soboty zabývali tím, jestli jsi na VH opravdu jel v té krasně červené santanové sukni. Tak co, jel?

Zděndo, je to červenec, takže tam bude ještě tepleji. Ale koukala jsem na nějaké průvodce, a ve spoustě lokalit tam fouká od moře a ochlazuje. Nebo tam jsou převisy (haha, takže nic pro mě).

K věci. Řekové podávají grant k 30/3 na jejich vládu. Takže potřebují znát poměrně jasná čísla za jednotlivé země. Dneska mi Andy napíše jestli se náhodou nerozhodli tam nandat i nějaký účastnický poplatek, ale už jsem zasockovala, ze Česi na to nemají. Ale na druhou stranu, kdyby to mělo být pár éček, za to,že je dva týdny kde bydlet, co jíst, někdo se stará o program a ješte dostaneme 70% cestovného zpět, tak to je pořád dost levný výlet do Řecka.
Tak jo, zpátky k práci. Lucie.

hmmmmm.... :)

Posted by Zábaat 2009-03-25 08:17
vypadá to velice lákavě... v tom termínu mám volno, takže za sebe říkám ano, pojedu... :) když se to dozví Zajda, tak si myslím, že by taky jel, protože to tam může spojit i se svým novým sportem - kitováním... dám mu to vědět a uvidíme jak se vyjádří...

jinak letenka na Kalymnos je za babku... dá se sehnat kolem 3 tisíc zpáteční... a jestli ještě část proplatí, tak to bude jako výlet do Tisý... :)

řekneš mi Zdendo něco málo k tomu víc prosím v pátek na fotbale?? po fotbale se bohužel zdržet nemůžu, odjíždím do Francie...

věk

Posted by Hana Urbanováat 2009-03-25 08:46
...a teď mě začalo štvát, že jsem stará :-)) No, ale někdy to přijít muselo :-)

Re: věk

Posted by Josef Novotnýat 2009-03-25 09:10
Hani, jedině jako spoluzavazadlo nebo trenér mládeže!

:-)

Posted by Hankaat 2009-03-25 10:00
...nebo maskot, ale tohle už obsadila Chomajda :-)) Je to super šance, takže přeju äť to vyjde...

so to?

Posted by chomajdaat 2009-03-26 08:01
táák a teď tomu vůbec nerozumim :-)

Super!

Posted by Mikiat 2009-03-25 10:42
Díky Zdeňku za echo, vypadá to moc dobře. Takže jel bych, zavolám ti :)

kempík

Posted by Fáberaat 2009-03-25 15:58
Pro Hanku: věk by nebyl asi tou největší překážkou, ale bylo by dobré trochu lézt a něco o tom vědět. Pak by jsi mohla být třeba vedoucí. Ale nevím, zkus kontaktovat Lucii. A běž rovnou někam běhat, pak na stěnu a po večerech trochu teorie.
Pro Zábu: V pátek na fotbale ti víc neřeknu, neb tam nebudu.Více jak měsíc je zde pozvánka na Svatošky, takže asi budu kde?
Pro Mikiho: Počítá se s tebou, pošlu kontakt. Nic ovšem není definitivní, ale to je teď s takovýmto předstihem asi jedno.
A co ostatní? Zajda, Chobot ml., Martin Žebera, Jirka Jelínek, Míra Jelínek, Landspéro. Vyjádřete se!!!
Fakt je to zajímavá akce a velice výhodná.

Řecko

Posted by Míra Jelínekat 2009-03-25 17:46
Zdarec vypadá to hodně zajímavě asi bych taky jel je to opravdu skoro za darmo...jinak by to byla dost zajímavá skušenost...:-)....jinak se Zdéno omlouvám že se nemohu zůčastnit horoškoly va Svatoškách...Po té bouračce na kole jsem už vcelku v pohodě akorád to odneslo nejvíc rameno které stále dost bolí a doktor mi řekl že to mam nějak hnuty a že nemohu lézt...ale doktory moc neposlouchám tak jsem byl zase po dlouhy době v Ústí na bouldrovce...ale to rameno celkem dost tahá tak ty Svatošky musim oželet což me dost mrzí hodně jsem se tam těšil...:-(...

Letenky

Posted by Mikiat 2009-03-25 20:49
Teď jsem checkoval letenky. Na Kos lítaj docela za draho. Většinou Airberlin.de (seznam společností, co tam lítá viz např. http://www.flyingabroad.co.uk/Europe/Greece/Kos-Airport.aspx )

Levně se dá ale do Athen se SkyEurope. Teď vyjde letenka cirka na 150 tam a zpět. Mají momentálně nějakou akci - když se koupěj dvě letenky, třetí je zdarma :). Z Athen pak jezdí trajekt.

Zatím.

uchazeči

Posted by Fáberaat 2009-03-30 17:37
Tak to uzavřu, ale ani tak to není definitivní. Může se stát, že to nedopadne a když některý z vás, kdo jste vyjádřili zájem o účast v kempu, nebude ve finále moc jet, nejspíš se nic neděje.
Zájem projevil : Zába, Landspéro, Míra jelínek, Honzik Rejf a Miki z EC.
Zatím tedy pět kousků a ty hlásím Lucii.

uchazeči

Posted by Lucieat 2009-03-30 20:41
Cauky, ja ziju celou dobu v domeni, ze sem jako neclen nemuzu nic napsat a ono to jde :D...
Tak jo, jde o to, ze rekove podavaji grant a mozna to nevyjde, nicmene uz ted je treba znat pocty, takze dekuji za bleskove rozhodnuti. Bohuzel vam nemuzu nic slibit, ale verim, ze to snad dopadne dobre.
Proto si zatim nebukujte zadne letenky. Kdybychom letenky bukovali, tak hromadne, a nekam do bezne destinace v Recku, doprava na ostrov bude organizovana Reky - trajekt.
Potrebuji od vas nicmene nejake udaje:
Jmeno (cele)
datum narozeni
adresu
kontakt - mail a mobil

> cim driv, tim lip, vcera bylo pozde.Mail na me ma Zdenek.

Pak vam treba muzu poslat zamyslene propozice akce v aj apod. at s tim tady nezasekam web....


up-date

Posted by Lucieat 2009-04-24 17:08
Tak jsem měla ve středu telefon až z Řecka....s tou jejich maňanou a neschopností dodat mi kompletní adresu po tři týdny jim najednou došlo, že velmi nutně potřebují odfaxovat ten zpropadený partnership agreement, který už tam dávno mohli mít v originále. Z Řekama bude ještě potíž.

Ale jinak to s campem vypadá moc slibně. Program, co mi poslali je na můj vkus trochu slabší a o lezbě jsem se nějak nedočetla, ale to jim s Belgičana ještě vysvětlíme...o to bych se nebála.

Více již v mailech přímo vám, přihlášení pánové :)

Lucie

Kalymnos

Posted by Fáberaat 2009-04-25 13:40
Zdravím, Lucie!!!
No doufám, že to lezení se tam promítne ve větší míře než je psáno. Bo, by to bolo pre našich horolezcou blbé...
A díky za mejla, přesto že nejsem,pro příliš vysoký věk, přihlášen. A razítko asi ještě budeme potřebovat. S tím naším rozpuštěním-vypuštěním oddílu to není tak horké. Čau Zd.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System