You are here: Home Členové Zdeněk „Zdéna“ Němec Papua Nová Guinea
Navigation
 
Document Actions

Papua Nová Guinea

by Zdeněk „Fábera“ Němec last modified 2010-02-28 21:17

Jaromír Dolejš se vrátil z Papuy a má pro Vás-nás, připraven film a povídání o své cestě za dobrodružnými zážitky.

What kulturní akce
When 2010-03-03
from 20:00 to 23:55
Where Litoměřice klub Na Dubině
Add event to calendar vCal
iCal

Ve středu 3.3. 2010 si nenechte ujít Jaromírovu, jako vždy, jistě zajímavou a poutavou přednášku a promítnutí i krátkého filmu. To vše v oblíbeném klubu v Litoměřicích Na Dubině. Začátek promítání-povídání je ve 20 hodin.

Adamova Papua

Posted by Josef Novotnýat 2010-03-04 10:16
Díky Jaromírovi za příjemný večer. Jeho způsob jemně provokujícího poťouchlého humoru je mi milý - pokud se netrefuje do mě. Večírek měl jen malý nedostatek, že nebyl spojen s ochutnávkou Jaromírovy lékárnické výroby kořalek. Ale vyplatilo se, sotva 200 m před barákem mě pomahač s chráničem dali fouknout. Naštěstí po hodině jízdy LT - DC to pivčo vyprchalo.
Hitem kuloárových debat byl Houbův článek na EC: http://cs.euroclimbing.com/?p=8823
Zdeněk Hubka vášnivě při diskuzi nadskakoval, aby mohl pohledět do očí Láďovi Vörösovi a oba se snažili rozklíčovat Houbovy mystifikace. Jaro ve Středohoří přinese velká a překvapující rozuzlení. A co na to Zelinář?

Zelinář je Spejbl

Posted by Roman „Rasta“ Líbalat 2010-03-13 02:20
alias............ né kitias.. tati proč nic neříkáš,.. ale co bych měl říkat!.. ty pořád jen mlčíš o téže věci... no kluku sakramenská.. tohle a tamto...!!! Tati , když já vím , že když mlčíš tak , něco řekneš..............Díky kuci, bolijí mě ruce jak sviň... Hurvínek.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System