You are here: Home Členové Zdeněk „Zdéna“ Němec Litoměřická desítka
Navigation
 
Document Actions

Litoměřická desítka

by Zdeněk „Fábera“ Němec last modified 2007-11-09 17:59

Kdo přijde 15.12.2007 v Litoměřicích do klubu VOD-KA, Horní Dubina 10, bude mít možnost zúčastnit se běhu Na Radobýl a zpět, zalézt po stěně na rychlost — Litoměřická desítka —, dobře se najíst a napít, a pokecat s přáteli. Budou vyhodnoceny celoroční soutěže a vyhlášen „VÝKON ROKU“.

What Sportovně-kulturně-společenská akce
When 2007-12-15 12:00 to
2007-12-16 10:00
Where Litoměřice
Contact Name Zdéna Němec
Contact Email
Contact Phone 608 976 665
Add event to calendar vCal
iCal

Přátelé a členové HO Roudnice, zveme vás na vodku na Vodku.

Nejslavnostnější sraz nebo akce se začne 15.12. ve 13.00 před klubem VOD-KA startem běhu Na Radobýl a zpět. Trasa vede podél Labe kolem čističky odpadních vod do Žalhotic. Pod mostem s elektrifikovanou železniční tratí, přes hlavní silnici a přes železnici pro motorové vlaky a značenou turistickou cestou na vrchol Radobýlu a zpět do Ltm stejnou trasou. Délka běhu je asi 10 km a trasa bude tentokrát značená.

V odpoledních hodinách si každý kdo chce může vyzkoušet, jak rychle vyleze 10x nahoru a dolů po umělé horolezecké stěně —  Litoměřická desítka.  A v podvečer vyhodnotíme výsledky těchto kategorií: Foto roku, Král kola, Lezec roku, Nováček roku, Hory do 4000m, Hory nad 4000m, Bejkovina roku a VÝKON ROKU.

V klubu VOD-KA bude připraveno pohoštění pro všechny přítomné a každý si odnese domů malý předvánoční dárek. K pohodě nám bude hrát jistě fajnová muzika. Oblíbené hity s sebou. Připomínám jen všem kdo chtějí soutěžit, aby si připravili materiály. Měly by obsahovat jméno, soutěžní kategorii. Foto — každý může jen jednu, Kolo — ujeté km celkem, Lezec a Nováček — počet cest, nejtěžší cesta na OS či RP, počet dní strávený ve skalách, Hory — jaký vrchol a jak byl dosažen, popis cesty, Bejkovina — co se přihodilo.

Nad to všechno se vyhlašuje hlavní cena a tou je Výkon roku 2007. Snad do té doby bude vyhotoven putovní pohár, který každý rok obdrží hlavní oceněný a na rok se stane jeho vlastníkem. Jméno a výkon bude trvale vepsán do podstavce. Kdyby měl někdo pocit, že se mu letos povedlo něco výjimečného, co se nedá nikam zařadit, nechť to klidně sepíše a kandiduje v kategorii Volné. Případné připomínky jsou vítány. Vyhodnocováni mohou být pouze členové oddílu, přispívající členové a čestní členové.

Na viděnou se s vámi těší předseda Fábera – Zdéna a za VOD-KA Karel a Žíně.

More information about this event…


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System