You are here: Home Členové Zdeněk „Zdéna“ Němec Končím!
Navigation
 
Document Actions

Končím!

by Zdeněk „Fábera“ Němec last modified 2008-04-01 06:28

Zvažoval jsem pro a proti a rozhodl jsem se takto:

Končím! Měním dres! Už nemám sílu, a tak končím s předsednictvím, s bafuňařením, s členstvím v HORCE. Mám dost žabomyších válek a chci to, co jsem chtěl dělat vždycky. Hlavně lézt!Přestupuji do HO company Dolní Žleb. Tam mají o mě zájem. A také proto, že ČHS vyhlašuje reprezentaci 40-ti letých. Chci tedy ty dva roky jen klikovat, schybovat, sedlehovat a lézt, abych k stáru dostal konečně do seniorské repre. Śkoda, mělo to tu smysl a měl jsem vás rád! Ale dres Dolního Žlebu se neodmítá... Savana.

Náčelníku!

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejzaat 2008-04-01 10:12
Načelníku doufám že sis to dobře rozmyslel. Je to tvá volba a já jí respektuji, přemlouvat tě nebudu, pokud ses pevně rozhodl nemělo by to cenu.
Tak ať ti tvé plány vyjdou dle představ a ať jsou na tebe v DŽC hodní, ať ti padne jejich dres.
Budeme i nadále pokračovat v našich válkách a budem se snažit budovat oddíl v tvém duchu, bohužel bez tebe. Bude se nám stýskat.
Tak zas někdy nashle ve skalách nebo v zahradní restauraci každý ve svém dresu. Zdar člen s funkcí trenéra OLDA

tak jak to je?

Posted by hankaat 2008-04-01 10:23
Zdendo,
umíš překvapit. Tiše doufám, že to není rozhodnutí, ale upozornění na to, že tě serou žabomyší války vo ničem a TO CELÉ JE PROSTĚ JENOM APRÍL.
tak to večer roszseknem u pivka, jak to teda je, ne?
Hanka

Přijďte fšichni!

Posted by Josef Novotnýat 2008-04-01 10:52
Dneska platí Fábera! Dokud nerozhází bakšiš za přestup za nějaký svalotvorný bobule a hrazdičky.

juuuuu

Posted by Roman „Rasta“ Líbalat 2008-04-01 13:22
No jestli je to pravda.. a ne žádný Apríl.. tak se připojuji k Oldovi..... a jestli je to Apríl , tak platíš rumy.... hade. Rastič.

konec, zvonec,mazanec

Posted by Zdéna-Fáberaat 2008-04-02 15:46
Tak jen abych vše uvedl na pravou míru. Vzhledem ke včerejšímu datu, 1.4.,jsem si mohl dovolit šířit poplašnou správu. Nikam nepřestupuji, roudnický dres s Řípem na prsou a vás, mám stále rád.(Dolnožlebáci platili málo.Nabízeli jen ty kliky, sedlehy, schyby, lezení a repre. A to je pro mne málo) A tak zdravím SAVANA a hurá společně někam na Skalníky!

škoda že to byl jen apríl...

Posted by Hankaat 2008-04-03 06:50
...mohl bejt aspoň pěknej mejdan :)
Já ti to sežrala i s navijákem, minimálně 20 minut než mi to secvaklo. Tímto chci veřejně poděkovat Ivance, která mi připomněla, že je apríl, řekla stručně a jasně, akorát to tu nelze prezentovat.
Takže za rok spolu Zdendo vyrovnáme skóre, těš se, hade!
Představa jak se ti budeme z Jeptišky smát jako dole klikuješ, mě baví ještě teď.

Mě taky!

Posted by Josef Novotnýat 2008-04-03 07:35
Čestně a sportovně přiznávám, že mě Zdéna dostal. Kdyby o tři hodiny později nereagoval na Rastovu zahrádku ve Vlkově, asi bych uvěřil. Přesto jsem si raději vše ověřil telefonem. Přimlouvám se, aby Olda jako trenér stanovil předsedovi osobní tréninkové dávky v takové výši, aby ho napadalo převlíkání dresu pouze pro absolutní roztrhání!


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System