You are here: Home Členové Zdeněk „Zdéna“ Němec Sraz v Ádru a filmový festival
Navigation
 
Document Actions

Sraz v Ádru a filmový festival

by Zdeněk „Fábera“ Němec last modified 2007-08-09 21:35

23. - 26.8 2007 je v Teplicích nad Metují 24. Mezinárodní horolezecký filmový festival. Teplické a Adršpašské skály nabízejí nevyčerpatelnou možnost pro lezení. CHKO Broumovsko a okolí osloví každého bikera i silničního cyklistu. Noční koupání v zakázané pískovně s průzračnou vodou. Lezecké hospody pro pískomily - "U Tošováka" a "U Peňáka" Levný lezecký kemp " U Stránských" pod Královstvím. 100 m. od Ozvěny.

What Sportovně-kulturně-společenská akce
When 2007-08-21 20:00 to
2007-08-26 20:00
Where Adršpach a Teplice nad Metují
Contact Name Zdéna Němec
Contact Email
Contact Phone 608 976 665
Add event to calendar vCal
iCal

AHOJ VŠEM.    Rád bych každého, nejen člena, pozval na kulturně sportovní akci. A to : 

   Blíží se konec letních prázdnin a to je vždy předzvěst končícího léta. Tak daleko ještě naštěstí nejsme, ale také nám to signalizuje i jinou, zajímavější, událost. Vždy o posledním víkendu v srpnu se v Teplicích nad Metují koná, pro horolezce, vodáky, paraglajdisty a jiné dobrodruhy, zajímavá akce - filmový festival. V letošním 24. ročníku MHFF bude mít zastoupení i náš HORCE. O hlavní vysílací čas, v sobotu 24.8 od 20.00 hod. bude v kině na náměstí promítnut,jako soutěžní film, Jeptiška. Přijeďte i vy podpořit tento již více než rok starý počin členů našeho oddílu! A jako další kulturní tahouny tohoto večera uvádím koncert"Děda Mládek ilegal band" a "Vyhoukaná sova". Co se týče sportu, je snad jasné, co si má kromě společenského oblečení zabalit každý do batohu. Nějakou tu lahvinku, Jana H. má narozky, ale hlavně laso a cajky. Otrlejší a buřiči i magnézium. Spaní je ideální a doporučuji pro výhodnou polohu "U Stránských". Je to v Ádru po příjezdu od Trutnova vpravo. Za hospodou "U Tošováka" hned vpravo  na polní cestu a do zákazu vjezdu, směrem přímo pod skály. Je to asi 100 m. od známého místa zvaného Ozvěna nebo Echo (výchozí místo do skalního města). A tímto se vyhneme i placení vstupného do skal  80,- Kč! Kdo se necítí na lezení ve "velkých" věží může zkusit daleko přívětivější Křížák. Doufám však a věřím, že bychom mohli na sobotu dopoledne uspořádat společný výstup na nějakou hezkou věž. Na Starostu, na Krále, na Milence. To pouze za předpokladu, že na takovéhle profláklé věže je nutné vstávat opravdu brzy. Ale to předbíhám. Zkuste mě prosím předem kontaktovat kdo by o tento výlet měl zájem. Je to jen pro zamluvení míst U Stránských.

Tak hurá na skalníky!  A doporučuji vzít si delší lano, než to co používáte na Rači...

SAVANA Zdéna

Film - Madagaskar

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničováat 2007-08-13 11:32
Nooo a taky můžete podpořit Ježourovo film Sali Waza o lezení O.Beneše a T.Sobotky na Madagaskaru. :o) Musim udělat reklamu néé?? :o) I.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System