You are here: Home Členové Roman,,Rasta" Líbal „Sláva“ Krob — 65
Navigation
 
Document Actions

„Sláva“ Krob — 65

Ahojte všici, Sláva má dnes narozeniny, dle nadpisu je vám jasné, že 65. V rychlosti jsme vymysleli, že zajdem do sekáče a zahrabem na dně ve skříních...... Gore-Tex pro Slávka nemá cenu... nenosí ho, aby si ho nezničil.. hi hi. Jelikož nevládne Internetem, vytiskli jsme mu poslední verdikt o vhodném oblečení, vydaný výkonným výborem ČHS. Tímto se omlouvám Aleně Čepelkové, že jsem použil její jméno k této srandě ke Slávkovým narozeninám.
Celý report je vymyšlený a nemá s ČHS nic! společného.

Jinak naše dárky jsou flanelové košile a větrovky. Slávo, všechno nej....... Savana, Rasta.

 

Český horolezecký svaz

Zátopkova 100/2 P.S. 40

Praha 2 Strahov 160 17

dne 29. 9. 2008


Po naléhavých prosbách některých členů Českého horolezeckého svazu (dále jen ČHS), jsme svolali schůzi výkonného výboru k návrhu o projednání věci: vhodné oblečení pro pohyb ve skalách a následné použití pro pohyb v lezeckém terénu.

Bylo navrhnuto celkem deset variant různých materiálů a podob celkového lezeckého kompletu.

Vše je k nahlédnutí na www.horosvaz.cz. Dne 29. 9. 2008 proběhl řádný výběr nejpohodlnějšího úboru, vše samozřejmě dle platných pravidel ČHS a to pod kontrolou předsedkyně Aleny Čepelkové. 

Větší část VV zvolila tzv. „starou klasiku“ dle funkčnosti, praktičnosti a efektivního designu. Vše bylo podloženo vlastními zkušenostmi. Což snad všichni chápou, díky věkovému průměru VV.

Tudíž ideální lezecký úbor, který dále bude doporučovat ČHS všem svým členům, je flanelová košile (ideální je kostkovaný vzor). Nejen díky svému vzhledu, který je samozřejmě perfektním historickým milníkem skalního lezení. Dále jako ideální horní vrstva byla vybrána tradiční šusťáková bunda, přes hlavu. Varianta s kapucí a velkou kapsou na prsou. Ta výborně poslouží k přenosu průvodce dané lezecké oblasti, v které se právě nacházíte. 

Tato opatření byla udělena na základě výroku VV ke dni 10. 8. 2008. Kdy se VV po dohodě s CHKO rozhodl zrušit nevhodný a doposud nesmyslný zákaz lezení na pískovci po dešti.

Jelikož v dnešní době vlivem globálního oteplování dochází k tzv.. bílému sněžení, aneb používání magnézia na písku, je tento krok prvním pokusem k toleranci všech členů ČHS.

Foto a doporučené prodejny k nákupu oblečení jsou na webu ČHS.
 

S pozdravem Alena Ottová–Čepelková.

by Roman „Rasta“ Líbal last modified 2008-10-10 19:29

Sláva Slávkovi

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2008-10-08 20:30
Samozřejmě Slávkovi přeji zdraví, kamarády a i to lezeníčko.Všechno nejlepší! Škoda jen, že jste to někdo neřekl včera.

Blahopřání

Posted by Josef Novotnýat 2008-10-09 06:44
Slávku, ať Ti to leze, běhá, běžkuje a jezdí na kole, jakož i pádluje a plave neb jedině tak získáš obdiv mladých štěrbin. K tomu Ti dopomáhej neodolatelně prostřižené marathonské trenky, které Ti ty mameluci smozřejmě nesehnali.

Jen počkej!

Posted by Moukis z Brnaat 2008-10-14 17:46
Si tě najdu frajere!


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System