You are here: Home Členové Roman,,Rasta" Líbal Horoškola......pod Bořeňí- pohledem Hobita( jak říká náčelník)
Navigation
 
Document Actions

Horoškola......pod Bořeňí- pohledem Hobita( jak říká náčelník)

Nikdo se k tomu nemáte ,ač nás tam bylo dost . tak já to já to nakousnu... a aspoň dopisujte ... doplňky.... holomci!!!!

No........Horoškola?    ajjjj ,,,   pamatuju na Svatošky.. uff.

Volno mám, tak to tuplíkuju do kalendáře.Káťa s Alim se chtějí přidat... tak to je zupa. Volám Háňe , vše ujednáno.. cca se to stalo měsíc dopředu.

No a tejden před horoškolou to  začíná:
 
Kurňa já zapoměl na vinařské Litoměřice.No ,ale my máme volňásky.Ali mi píše , že kluci jedou na tábor až v sobotu.. V hospodě, kam chodíme má majitelka narozky.. a já slíbil , že jí naložím .. dobrůtku.. ufffff.. počo se nějak netváří.. lidi začínají  oznamovat , že přijedou až v sobotu!!!!!  no to mazec.už sem se na to natešil.
Zavřel sem oči , a všem řek...ať jdou ........do p..... pelechu , že se uvidí ráno..
A vidělo se ..  san šajn .. vše jsme pofackovali , nevim jak stihli? Ale vyřážíme tesně po o.. z Ltm.Cesta zupa. Na jižnáku jako uvědomělí, nejpr rozděláváme stany . Pak jdeme na dříví. A posíláme vzkaz těm co možná přijedou.Vidět už je dlouho, tak máme hafa času na lezbu. To se nám taky podaří. V pátek jsme tu byli já ,Káťa, Ali a nejmladšlí člen osazenstava celé horoškoly Kuba.Parádně jsme zalezli.Samozřejmě i po lezbě.... musím podotknout , že já sem moc parádně nezalez.Což sem se dozvěděl až ráno. V marnotratném  čekání, jsme u ohně a kajtry... popili dost bino blanco...Taj mě prej Ali ,na neustavičné přemlouvání své Squaf , aspoň zapnul do stanu. Díky.. TI..
No a ráno ............... první dorazil  Dědek s Mírou Dřízou.. ti se nezdržli jelikož měli horoškolu.. u prr..
No a pak ,k mému překvapení se to opravdu začalo scházet.( chtěl jsem napsat sjíždět... ale vidim ty keci).
Náčelník rozjel metediku a uzle. Opět k mému překvapení.Všichni nováčci na místě.. bomba . Pepik Novotný to jistí z povzdálí.Všichni jsme se přesunuli do skal. Fábera si vzal nováčky na Ďáblovku.. Zde probrali  vše potřebné.Po té se vše plynule přeneslo do volného lezenííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.
Sen............
Vše bylo , až neuvěřitelné... a hle dojíždí Olin.. posléze Lukešák..  na kole?.. Ano.Musím se přiznat , že sem si po několika letech sundal pytel...jupí
No a do tmy se lezlo bláznilo.. pilo .. a dobře nám bylo.
U ohně se na kajtru hrálu.. a buráko.. slivovice jedlo...no a  potom? jestli jsme se nevrátili?
jsme tam ještě do dnes...
Co jako Resumé:překvapili mě nováčci, že dorazili zodpovědně všici.Dál Fabera, že byl opravdovým náčelníkem ... a věnoval se od A až do Z nováčkům, a všem jim řádně  vysvětlil a ukázal vše co bylo potřeba. Zděnek Lukeš jak se ukázal , že umí hrát  na Kajtru. Olda , že nezklamal...všichni , že jsme se sešli. no a póčo? O tom ani nemluvim.
Ps. Náčelníkovi:aby sis nemyslel  , že to co sem ti řek, byla jen chvilka opojení  alkoholem.... tak do třetice.. ( ty víš co myslím  )..děkuju!                                        


                                                                                          Savana ,,rasta".

by Roman „Rasta“ Líbal last modified 2010-04-21 14:54

Hobitín

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2010-04-21 15:16
To víš, že vím, ty rošťáku. A moc neděkuj, nebo budu neprávem hrdej. Těch lidí do skal jsem začal tahat více, ale vydrželi jen ti silní. Ale byla doba, kdy jsem o tobě i pochyboval(i tak jsem byl rád za chvíle s A5 týmem). Jsi zpět a v nebývalé chuti a síle. A to mě těší. Jen tak dál.

K Bořni já psát nic nechtěl. Už tak se tu v komentářích ledacos oběvilo a je tu z akce dost hezkých fotek. A hlavně jsem čekal, že napíše někdo něco z pohledu méně profláklého autora. Měl bys Rasto trochu brzdit s těma příspěvkama. Teď si dělám prdel. Za chvíli to tu bude samej Rasta a Ali. Snad vás doplní i někdo další.

Tak zase někdy někde. Savana.

Ho-biti

Posted by Aleš Podivínskýat 2010-04-21 18:52
Dejte si na ty dva bacha. http://horce.cz/Members/podivinskya/fotky/ho-biti.jpg/image_view_fullscreen

přísudek

Posted by Libičákat 2010-04-22 22:53
Sraby každej to viděl , a místo aby jsme dohodli kdy a kde Alešovi roztrhnem pytlík s mágem.. tak mlčíme..

u Žofky..

Posted by Buvár San mišel.at 2010-04-22 22:58
je dobrý mít spoustu přezdívek.. tak , že Fábero ,, Rasta nic nepíše.. musíš uznat , že nám tu sluší... už se můžeš přestat holit...Srata.

RE: přísudek

Posted by Aleš Podivínskýat 2010-04-22 23:31
http://horce.cz/Members/podivinskya/odpoved.mp3

2Iveta

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejzaat 2010-04-27 11:34
Našel sem pod Bořní šátek dle fotky soudim ze je tvuj, Tak ho mas u me.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System