You are here: Home Členové Jirka Krejza Honza Věchet všechny pozdravuje, právě je po operaci nohy
Document Actions

Honza Věchet všechny pozdravuje, právě je po operaci nohy

Images
Honza v nemocnici 2011 Honza v nemocnici 2011
Při práci na kraji střechy do něho šťouchla nějaká deska, aby nespadl na záda se na poslední chvíli otočil a skočil z osmi metrů na betonovou terasu. Zlomil si pravou nohu nad kotníkem.

 

Když jsem Honzovi volal, že je poslední slanění 2011, tak mi říká, že leží v Roudnici na chirurgii. Při práci na kraji střechy do něho šťouchla nějaká deska, aby nespadl na záda se na poslední chvíli otočil a skočil z osmi metrů na betonovou terasu. Zlomil si pravou nohu nad kotníkem. Podle lapiduchů má zlomeninu dost komplikovanou. Operovali ho až po čtrnácti dnech a říká, že občas si řekne i o něco na bolest. Jak ho znám z výletu na Matterhorn, on když si řekne o prášky proti bolesti, jiní už omdlívají. V nemocnici je už měsíc. Říkám Honzovi, jak vařej? Jsi nějakej pohublej. No jídlo nic moc. To je mi líto, já jsem měl dnes černou polívku ze zabíjení, dva talíře, strašně dobrou a opečený jelito a jitrnici se zelím a opečený brambory, sotva jsem mohl pracovat a než jsem šel za Tebou, tak jsem si dal ještě jeden talíř tý prdelačky. Bylo to výborný žrádlo. No Ty mě štveš, co já bych za to jídlo dal.

 

Alespoň měl Honza štěstí v neštěstí, když se dvanáct dní před úrazem dal pojistit. Asi tento pátek ho pustí z nemocnice. Všechny z oddílu i neoddílu pozdravuje.

 

Tak mu držme palce, ať se mu noha vyléčí bez následků.

 

Ahoj Jirka

by Jirka Krejza last modified 2011-12-09 17:11

Zdraví a bezpečnost práce.

Posted by Fab.at 2011-12-12 09:31
Honzo, přeji ti brzké uzdravení a pokud možno bez následků. Jestli to je nad kotníkem, je to lepší než v něm. Tam je pak problém, se kterým se lidské tělo jen tak nesrovná. Mluvím z vlastní zkušenosti(některé věci si již musím upřít).
Trochu si musím rýpnout, za to se omlouvám, ale při Vaší práci ve výškách, by jste měli dbát taky na bezpečnost práce. Když mluvím v množném čísle, myslím Vás - Věchety. Když jsem viděl jak Standa běhá po střeše absolutně nezajištěnej a ještě k tomu všem na očích na zakázce na náměstí v Roudnici, tak jsem si říkal že něco není v pořádku.Za celý měsíc co jste tam dělali, jste neměli na té velké ploše a ve velké výšce (20m.) jedinkrát jediné zajištovací lano... Já vím, a taky mluvím z vlastní zkušenosti, že "běhat" a pracovat po střeše na "volňáska" jde a že takto ta práce rychleji odsýpá, ale to zdraví máme jen jedno. Tak bacha na to. V životě není kam spěchat a do hrobu tuplem ne.

Tak již nepadej a srůstej!!!

Pozdrav

Posted by Michal P.at 2011-12-13 12:01
Ahoj Honzo, tak ať se dáš co nejdříve dohromady! Držím palce, Michal (Mt. Blanc)


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System